1

Temat: Gaźnik

Jaka powinna być dysza wolnych obrotów w FCR 41 
bo moto mi kopci na czarno i sporo pali

2

Odp: Gaźnik

Taka, żeby sprzęt dobrze przyspieszał, nie zalewał się i nie brakowało mu paliwa... Poza tym wydaje mi się, że dysza wolnych obrotów jest w jednym rozmiarze a mieszać możesz tylko główną (przynajmniej tak było w moim zestawie DJ).

3

Odp: Gaźnik

a gdzie można kupić zestaw dysz ?w moim przypadku przyspiesza dobrze ale widać czarną chmurkę na wolnych i na wysokich obrotach a świeca jest okopcona na czarno
i stąd moje pytania
P.S dzięki za odpowiedź    pozdro

4

Odp: Gaźnik

Ja kupiłem zestaw DynoJet. Pewnie w PTM dostaniesz. A jak chcesz jakieś standardowe, to albo KTM albo Olek albo Larsson.

5

Odp: Gaźnik

A oleju Ci z silnika nie ubywa??

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

6

Odp: Gaźnik

oleju nie  łyka poza tym olej się pali na niebiesko a u mnie jest tylko czarna chmurka jak chcesz to mogę zrobić filmik.
;D
Pytałem w PTM nie mają DynoJetu do LC4 takiego jak moje

7

Odp: Gaźnik

auner bielsko biała spróbuj :)

SMR 505

8

Odp: Gaźnik

jak kopci przy rozpędzaniu to sugeruje zmniejszyć dyszę główną,  trudno rozmiarem wstrzelić idealnie od razu, najlepiej kup sobie kilka mniejszych, banalne pytanie: filtr powietrza jest czysty?

9

Odp: Gaźnik

myty często co najmniej  raz w tygodniu przy myciu moto,
dysza główna wcale nie jest taka duża bo jest 160-tka,powietrzna 200 wolnych jest zatarta na wielkości.

P.S dzięki wielkie za tego manuala po polsku dla maciejwra

10

Odp: Gaźnik

Ja mam główną chyba 152. Najprościej wcale nie jest zmniejszyć dyszę tylko opuścić igłę...

11

Odp: Gaźnik

a iglica jest opuszczona na sam dół także no nie wiem co to z tym zrobić

12

Odp: Gaźnik

Wsadzić mniejszą dyszę główną, podnieść igłę na środek i zobaczyć jak wtedy będzie.