1

Temat: cześć ;]

witam wszystkich.
nazywam się Paweł. aktualnie mam ktm lc4 640 supermoto, niestety się zatarł i jestem w trakcie naprawy. poprzednio miałem yamahę dt 125, którą przerobiłem na supermoto wstawiając koła od yamahy tzr. bardzo chętnie mogę pomóc i doradzić jeśli ktoś byłby zainteresowany taką przeróbką.
pozrawiam

yz 250 sm stunt bitch

2

Odp: cześć ;]

Zatarł siee , jak to zrobiłes?

motoslide.com

3

Odp: cześć ;]

kupiłem, pojeździłem nim 2 dni od momentu kupna i coś zaczęło ostro napieprzać w silniku. jak się okazało po spuszczeniu olejumiał przedmuch spalin do oleju (olej pachniał jak spaliny) i wywalało olej przez odmę do filtra powietrza. po rozebraniu okazało się że zatarty na tłoku i korbie. totalna klęska:/ uczciwość handlarzy w naszym kochanym kraju pozostawia jeszcze wiele do życzenia. nie chcę nikogo urazić moją wypowiedzią, ale to tylko moje zdanie na temat tego co wywnioskowałem z własnych doświadczeń.

yz 250 sm stunt bitch

4

Odp: cześć ;]

Przykra sprawa, kupując w PL używkę ciągniesz los na loterii,  też miałem obawy co do uczciwości rodzimych sprzedających i po paru miesiącach poszukiwań zaimportowałem sam, mamy "trzeci świat" pod względem serwisowania a te maszyny są bardzo wymagające, ludzie w temacie jak tu na forum to mniejszość.
Skoro jeżdził OK a padł po 2 dniach to mógł mieć stary albo nieodpowiedni olej, widziałem suzuki 250 zatarte po godzinie jazdy na kiepskim oleju - łożyska koszykowe na korbie rozsypane na kawałki.
Nawet jeśli sprzedający kładzie się krzyżem i przysięga że właśnie zmienił olej na najdroższy na świecie i tak zalewam nowy + filter dla spokoju, powodzenia z odbudową

5

Odp: cześć ;]

Kolego kamikaze. Nie poddawaj sie tak latwo z tym ktmem i oddaj go sprzedawcy. Sam ostatnio przechodzilem podobna historie i udalo sie zwrocic sprzet sprzedawcy odzyskujac cala kwote. Chroni Cie kodeks cywilny i mozesz smialo isc z taka sprawa do sadu. W moim przypadku wystarczylo twarde stanowisko i poinformowanie sprzedawcy ze nie jest bezkarny robiac taki numer. Doszedl najwyrazniej do wniosku ze woli sprobowac szczescia z kims innym niz ciagac sie po sadach i prawdopodobnie przegrac. W razie czego sluze pomoca.

Jak dodac zalacznik do posta? Probuje wrzucic plik .rar bez polskich znakow w nazwie, podaje w polu nazwa "Oswiadczenie" i dostaje blad ze mam zle rozszerzenie pliku?

6

Odp: cześć ;]

PeKaWu dzięki za szczere chęci, ale po 2 miesiącach to już chyba trochę za późno, poza tym moto mam już w proszku i wszystkie części pozamawiane, ale dzięki że mnie o tym poinformowałeś, w przyszłości będę wiedział że istnieje taka możliwość;)

yz 250 sm stunt bitch