121

(1 odpowiedzi, napisanych Archwium - Kupię)

Tutaj jest ładna sztuka.
[url]http://forum.supermoto.pl/topic35957-ktm-smcr-690-2012r-akrapovic-evo-kit.html[/url]

122

(19 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

jakieś zdjęcia ze swoich prac posiadasz?
z chęcią bym zobaczył

123

(1 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Całe info tutaj.
[url]http://olx.pl/oferta/przepustnica-wtrysk-ktm-690-enduro-r-smc-r-duke-2013r-CID5-IDgQQF7.html[/url]

124

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

To podpowiedzcie mi jeszcze jak mu to udowodnić? że to mechanika wina

125

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

głowica jeszcze nie ściągana po ściągnięciu sie okaże jak wygląda wszystko.
Co do przebiegu napisałem że znam moto i dam sobie rekę uciąć że jest oryginał,
Czemu znam? bo moto odkupiłem od pierwszego właściciela który kupił nówke  mało tego. znajomy od którego kupiłem mieszka 500m od mojego domu przesiadł sie na kłada a kata odkupiłem.
Helmex a ty mi mówisz że w kacie przy 12k zawór nie wypina jednak sie wypioł...

126

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

No widzisz ten model akurat zgubił

127

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

MOTO z 2013r gdzie ja mam ten sprzęt od roku. a poprzedni właściciel (45 lat) jezdził sporadycznie nawet nie wiedział ze moto ma zmienne mapy. Znam to moto lepiej niż poprzedni właściciel naprawde

128

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

Myślisz ze mechanik zamontował złe płytki?

129

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

Głowica do ściągnięcia zawór krzywy.
Tylko czemu on sie wypiął

130

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

po głębszych oględzinach stwierdzam ze zawór jest wypięty sprężyna w górze zawór na dole :/
I nie moge go podnieść pewnie krzywy jest. ciekawe czy były dobrze wyregulowane te zawory

131

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

Przebieg 13tyś jak go kupiłem rok temu to moto miało 8tyś  rok kata  2013r
po regulacji zaworów nie było żadnego cykania nagle cykanie wróciło i to mnie zaczęło martwić.
Myślisz ze mogło sie coś wiecej stać? czy tylko talerzyk?..

I zastanawia mnie czemu tak sie stało

132

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

Witam ostatnio założyłem temat ze z głowicy wychodzą nie miłe dzwieki ,,cykanie" postawiłem moto na warsztat na regulacje zaworów moto odebrałem i chodził idealnie cicho itd. po tyś km cykanie wróciło, wczoraj odpaliłem moto i zgasł po 5 sekundach zdjąłem pokrywe zaworów a tam na ssącym pęknięty chyba ,,talerzyk" teraz moje pytanie dlaczego tak sie stało zle wyregulowane zawory? czy po prostu zmęczony materiał? mogło sie stać coś poważnego czy tylko ten talerzyk do wymiany?

Zdjecie

[url]http://www.fotosik.pl/zdjecie/8906abe754d204f1[/url]

133

(18 odpowiedzi, napisanych KTM)

Filtr powietrza nowy może 200km zrobione. Ja w ten dzień co zacząłem grzebać zrobiłem tym moto ponad 200 klocków moto chodził do końca

134

(18 odpowiedzi, napisanych KTM)

Wszystko zrobiłem tak jak opisałeś nawet wgrywałem nową mape.
Jaki powód? od czasu do czasu potrafił kichnąć np przy odpalaniu. jakie wartośći miałem za nim zacząłem nie pamiętam :(

135

(18 odpowiedzi, napisanych KTM)

Ustawiłem 0,55 dół 0,54v po wciśnięciu przepustnicy wskakuje napięcie 0,30v podłączam wtyke z dołu odpalam moto i moto nie chodzi tak jak powinno odrazu wydech czerwony...