106

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

No ciekawe ciekawe. Zobaczymy na ile wytrzyma druga głowica:)
Może wlewać olej do silnika ciut wiecej niż stan, może to pomorze? :::::)

107

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

hacker33 napisał/a:

Czy to nie są skutki gumowania i braku smarowania? Bo ty chyba lubisz jazdę w pionie?

Też już o tym myslałem, ale na to łożysko w głowicy są 3 kanały myśle że to do smarowania tego łożyska.  Zdarzało mi sie lecieć kilka razy w pionie na odcince, to mogło go wykończyć. To co one nie lubią latać w pionie? :)

108

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

Zdecydowałem zakupić drugą głowice od Maciekwroc zrobił dobrą cene za kompletną głowice  i już mi wysłał. Odrazu zmienie te dwa łożyska na wałku org. smieszne pieniądze kosztuje ok. 60zł za dwa

109

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

No może i nie widać ale jakiś luz może był wyczuwalny przy regulacji zaworów itd opiłki itd

110

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

No właśnie ewidentnie musiało to być widać i wgl

111

(0 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Witam pozostałości po 640

[url]http://olx.pl/oferta/chlodnica-ktm-640-lc4-2006r-idealna-CID5-IDgZlcT.html[/url]

Do sprzedania cena dla forum 7000zł

[url]http://olx.pl/oferta/ktm-lc4-640-high-flow-wydechy-2x-arrow-CID5-IDh8dqF.html[/url]

113

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

brakuje tam wałka bede musiał zadzwonić i sie dowiedzieć.
Teraz kojarzę fakty jak odbierałem moto mechannik mi powiedział ze jest słaby aku bo moto ma ciężko odpalać pomyślałem sobie może rozładowany odpalili mi z przewodów i pojechałem do domu 50km na pełnym ogniu a to nie był słaby aku tylko to łożysko trzymało wałek rozrządu dlatego miał ciężko kręcić dobrze że tam sie nic nie stało przy większych obrotach

114

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

Ale która firma ogarnie to dobrze? chce to zrobić dobrze, moto nie ma lekko i większość km jest z przednim kołem w górze ")
Brakuje mi go na codzień :) wczoraj zakupiłem R1 RN22 07r i podoba mi sie moc :) ale z 690 nie zsiądę nigdy :)

115

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

zawory i reszta pierdół wiadomo nowe,
A co z wałkiem ? kupować nowy? używany?

116

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

A i posypało sie łożysko to małe co jest wbite w głowice i gniazdo jest potargane

117

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

Hacker 33 Byłem widziałem na własne oczyska sprawa wygląda tak, rozsypało sie łożysko wałka rozrządu i potargało gniazdo łożyska wałka rozrządu do wymiany wałek dwie prowadnice i dwa zawory no i dwa łożyska myslisz ze ogarną gdzieś to gniazdo łożyska? nie wiem co robić, nie mam zamiaru sprzedawać tego moto chce zrobić to dla siebie...

118

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

hacker33 dokładnie jutro bede wiedział bo przez tel mi dokładnie nie wytłumaczył prawdopodobnie gniazdo prowadnicy łożyska wałka rorządu ale nie jestem pewny

119

(50 odpowiedzi, napisanych KTM)

Spidi to właśnie mi wystrzelił ten smr widzisz jakie ja mam szczęście... ostatni raz tam zaprowadziłem do mechanika no masakra:/

Ale dziś zadzwonili do mnie i powiedzieli mi ze przyczyną było rozsypanie sie łożyska na wałku rorządu ,,NIBY"
Teraz głowica jeszcze do robienia...
Macie jakieś namiary na kogoś kto ogarnia dobrze głowice?

120

(1 odpowiedzi, napisanych Archwium - Sprzedam)

Up!