1,786

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

zajebiscie, gratulacje :d

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

1,787

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

pogratulowane

1,788

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Gratujacje tylko nie rozumiem czemu miałeś kaca ?

Suzuki dr350s

1,789

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

śmiga ktoś jutro?

SM570R była a teraz???

1,790

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Qban napisał/a:

Gratujacje tylko nie rozumiem czemu miałeś kaca ?

Na pewne pytania odpowiedzi brak :) Wypiłem mało a kaca miałem jakbym całą noc chlał.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,791

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:
Qban napisał/a:

Gratujacje tylko nie rozumiem czemu miałeś kaca ?

Na pewne pytania odpowiedzi brak :) Wypiłem mało a kaca miałem jakbym całą noc chlał.

No własnie dlatego sie dziwie :)

Suzuki dr350s

1,792

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wszystkiego najlepszego.

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,793

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

... Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności :*

Graulacje byku! Składaj sprzynta i robimy zbiórkę na latanie! Tomek, też się już powoli ogarniaj z kołami ;)

1,794

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzięki chłopaki ;D
No w tygodniu moto odstawiam do mechanika i niech chop działa. Byle się na Wrocław wyrobić :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,795

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Co się posypało ?

Na przyszły weakend planuję już stać na małych kołach

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,796

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

skrzynia biegów. 5 bieg wyskakuje.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,797

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

leci kto na chechlo moze zobaczyc?

1,798

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Sorki chłopaki, że wam off-topa tu zrobię, ale chciałem się zapytać co najlepiej kupić za ok 5k ?? Bo mam nadzieję, że jeszcze w wakacje do was dołączę ale najpierw musze moto kupić i prawko zrobić (tyle co zacząłem) :D Mam yamahe TDR ale chciałem jakieś SM i nie wiem czego najlepiej szukać, na pewno ma to być 4T... Szukać coś typu KLX 250/300 ? DR 350 ? Macie jakieś propozycje ?
Myślę że DR odpada ze względu na troche liną zawieche i mułowaty silnik, zależy mi też na wadze.
Sorki jeszcze raz i myślę, że pomożecie mi w wyborze :)

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

1,799

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

pocik napisał/a:

leci kto na chechlo moze zobaczyc?

Ja lecę jutro :)

Bartek_125 napisał/a:

Sorki chłopaki, że wam off-topa tu zrobię, ale chciałem się zapytać co najlepiej kupić za ok 5k ?? Bo mam nadzieję, że jeszcze w wakacje do was dołączę ale najpierw musze moto kupić i prawko zrobić (tyle co zacząłem) :D Mam yamahe TDR ale chciałem jakieś SM i nie wiem czego najlepiej szukać, na pewno ma to być 4T... Szukać coś typu KLX 250/300 ? DR 350 ? Macie jakieś propozycje ?
Myślę że DR odpada ze względu na troche liną zawieche i mułowaty silnik, zależy mi też na wadze.
Sorki jeszcze raz i myślę, że pomożecie mi w wyborze :)


Wr 450
crf 450
smr 450
exc 450
.
.
.

Dużo tego jest do wyboru. Wszystko zależy od tego do czego chcesz sprzęta używać. Wypady weekendowe i pełny ogień czy chcesz tym też do szkoły/pracy jezdzić.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,800

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Te sprzęty co wymieniłeś to raczej nie na mój budżet :( Moto ma być używane raczej częściej jak na weekendy (od czasu do czasu szkoła, miasto, dojazd do dziewczyny czy kumpli :D ) ale w weekend ma być ogień bo chciał bym pośmigać np. z wami.
Raczej obojętne mi to czy będzie na kołach SM czy nie  bo planuje dokupić komplet  w teren czy odwrotnie.
Z góry mówię, że na motor około 5k chce dać i raczej nie zdołam mieć więcej, no chyba, że udało by się skreślić te 6 magicznych cyfr co za nie miliony rozdają (ale nie licze na to). Gdybym już teraz miał pieniądze to myślę że już bym myślał o tym żeby jechać po to: [url]http://otomoto.pl/kawasaki-klx-cross-enduro-M3205666.html[/url] , ale.... Kasy jeszcze nie mam i jest czas żeby się zastanowić i zapytać o radę :D

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !