316

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Kolego Hacker, zazdroszczę Ci.., ale nie wybitnej znajomości tematu, czy też równie niewykłych zdolności manualnych, ale najzwyczajniej w świecie "CZASU" - bo przecież aby każdy detal "szlifowac" tak skrupulatnie i z tym całym oddaniem dla swojej pasji, to mimo wielu niezbędnych czynników, potrzeba najbardziej świętego spokoju i wolnego czasu na realizację!! I nie ważne kto jakie kosmiczne moto odbiera od dealera z pakietem wszystkich power partsów i innych extrasów - to nadal będzie sprzęt osiągalny dla innych (czy za hajs, czy na kreske) za to Ty będziesz świecił triumfy, wraz ze Swoim zawsze niepowtarzalnym dziełem.


Szacunek, Hacker!

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

317

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

To ja poproszę tą oto maszyne ;)

Bez moto...

318

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Wyglada super. Hacker robota pierwsza klasa!!! Jak zalozysz opony na felgi efekt będzie jeszcze lepszy :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

319

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

masakra!!

Suzuki DRZ 440 SM

320

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Oczywiście gratki za robote bo naprawdę konkret maszynka się kroi, tylko szkoda że takich projekcików w PL jest tak mało, w UK czy szwaby robią takie żeczy na potęge ale u nich inne realia są, w polsce jest trudno zarobić na co kolwiek jeżeli nie masz pleców albo bogatego taty, tobie udaje się cierpliwie mieć niepowtarzalne moto i  za to szacun. Interesuje mnie co robisz z gratami co ci zostały z moto bo chyba prawie wszystko oprócz ramy ci z niego zostało, posprzedawałeś po allegro ??

KTM EXC 520 Supermoto
Honda CRF 450r
#51 !

321

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Zajebiście się prezentuje! Uzbrojona będzie masakra, zazdroszczę:>

https://www.bikepics.com/members/81

322

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Gierek04 napisał/a:

Interesuje mnie co robisz z gratami co ci zostały z moto bo chyba prawie wszystko oprócz ramy ci z niego zostało, posprzedawałeś po allegro ??

Graty teoretycznie do kartona ale dużo ich nie ma bo większość nadaje się tylko w kibel - zbiornik ciekł to go wywaliłem, kiera krzywa, tłumik sprzedałem, koła i zawieszenie zostawiam bo mam zamiar zmieniać od czasu do czasu golasy na brudasy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

323

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Widze ze niewiele juz zostalo do ukonczenia maszyny. Co tam masz jeszcze do zrobienia bo ja doliczylem sie:
-Silnik, linki itd.
-Heble, przod i tyl
-Naped
-Osprzet na kierownicy
-Oponki
Czy dobrze widze? Lampe na tyl dajesz jakas? Sprzet pierwsza klasa. Na forum.motox.com.pl jest koles ktory mieszka w Stanach i ma cos takiego:
http://i146.photobucket.com/albums/r269/mx_563/HPIM0591.jpg
http://i146.photobucket.com/albums/r269/mx_563/HPIM0592_2.jpg
Mam nadzieje ze nie zabije mnie za publikowanie tak pieknej maszyny na innych forach:D

324

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Chciałem, marzyłem i się udało:)
Mega fuks z mega okazją:)
http://p1.bikepics.com/2012%5C05%5C08%5Cbikepics-2397554-800.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

325

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Uuu najs... można wiedzieć hał macz?

A jak sprawy się mają z silnikiem (może wspominałeś ale nie pamiętam)?? na jakim jest etapie bo z tego co widzę to powoli zbliża się finał :)

326

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

780zł z przesyłką
Silnik czeka na koniec ponieważ będę robił wtedy jedno duże zamówienie w KTM-ie i liczę na jakiś dobry rabat.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

327

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

hacker33 napisał/a:

liczę na jakiś dobry rabat.

W Ktm Rally mam rabat 20% na wszystkie klamoty i wysyłka w cenie, jeśli zamówienie grube, to nie wykluczone że coś można jeszcze negocjować. Także jak coś to, wal śmiało. Chyba że będziesz miał gdzieś lepsze warunki.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

328

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

kwkm napisał/a:
hacker33 napisał/a:

liczę na jakiś dobry rabat.

W Ktm Rally mam rabat 20% na wszystkie klamoty i wysyłka w cenie, jeśli zamówienie grube, to nie wykluczone że coś można jeszcze negocjować. Także jak coś to, wal śmiało. Chyba że będziesz miał gdzieś lepsze warunki.

ok dzięki będę miał na uwadze:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

329

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

kwkm napisał/a:

W Ktm Rally mam rabat 20% na wszystkie klamoty i wysyłka w cenie

Kurde ja w Profi mam 15% - trzeba zacząć negocjować!!!

330

Odp: KTM 380 EGS by hacker33

Przeczytałem temat od pierwszej strony ... I jedyne co mogę powiedzieć: MASAKRA !! Jak wyjedziesz to ludzie zdjęcia z tobą będą chcieli robić :D Jakieś postępy są, bo widzę, że prawie dwa miesiące nic nie było pisane.

Kawasaki KX250F