1

Temat: motor przerywa w trakcie jazdy-Gilera gsm 50

siemka jestem tu nowy i mam nadzieje ze jakos sie zaaklimatyzuje w Waszym gronie

a teraz prosze o pomoc

mam taki problem ze jak jade moja gilerką to mi przerywa w trakcie jazdy jakby paliwa nie dostawal rozpedza sie do takiej predkosci jak wczesniej na obroty tez wchodzil ladnie ale dopiero po czasie jakby zassal paliwa i mial takie przerwy

co zrobilem....

1. zmienialem swiece i nic
2 zmienialem paliwo bo myslalem ze dupne dupilem i tez nic
3. czyscilem gaznik z kolega ale chyba zle to zrobilismy bo tylko przedmuchiwalismy i nic wiecej

czy to wina jest gaznika czy moze filtra powietrza bo stalo to sie jak wrocilem z lasu i jezdzilem tam po piachu i troche sie kurzylo czy to filter sie zapchal


pozniej silnik zaczal mocno sie grzac
moze gdzies lapac lewe powietrze i dlatego tak przerywa czy to predzej regulacja gaznika
iglica jest w tym samym polozeniu co wczesniej chodzil i bylo ok takze jej nie zmienialem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d9809c3a7baa486.html
jest bez ssania taki rupiec z niego

2 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-01-07 13:02:50)

Odp: motor przerywa w trakcie jazdy-Gilera gsm 50

%#%@#

motoslide.com

3

Odp: motor przerywa w trakcie jazdy-Gilera gsm 50

ok dzieki posprawdzam jeszcze krociec czy dobrze sie trzyma na zaciskach jeden i drugi

a jeszcze pytanko takie bo stalo mi sie to zaraz jak wlalem paliwo stare wyjezdzilem i mialem w butelce jeszcze litr nowo rozrobionego ja zrobilem mieszanke 5l benzyny 95 i 100ml oleju a poprzedni wlasciciel wlewal na 5 l 120ml oleju czy to tez moglo stac sie od tego

a kupilem tez 98 benzyne i rozrobilem tak samo bo jeden mechanik mi powiedziqal ze moze ten silnik potrzebuje lepszego paliwa ale wydaje mi sie ze nie i pytanie jak wyjezdrze teraz te 98 a pozniej zaleje 95 mieszanke to silnik odczuje roznice czy raczej nic?

4 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-01-07 13:02:42)

Odp: motor przerywa w trakcie jazdy-Gilera gsm 50

%#%@#

motoslide.com

5

Odp: motor przerywa w trakcie jazdy-Gilera gsm 50

nie no co ty gdzie mixol to wychodzi ze za malo oleju nalalem wg tego co napisales

taki leje bo taki mi sprzedawca zaproponowal w sklepie
Fulmix Czerwony
Półsyntetyczny olej do silników dwusuwowuch

klasa jakosci API;TC
i pila motorowa jest na logo na naklejce

i napisane jest 100ml/5 litrow benzyny

a silnik mam Morini 6 biegowy (nie jak w reszcie giler gsm derbi)

6 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-01-07 13:02:26)

Odp: motor przerywa w trakcie jazdy-Gilera gsm 50

%#%@#

motoslide.com