16

Odp: Jaki cross na początek?

Koso, masz juz 4T i w dodatku z najwiekszym tlokiem, homo, i innymi bajerami pozwalajacymi smigac Ci po czarnym. Ja proponowalbym Ci odskocznie w formie lekkiego i zwinnego 2T.

Koso napisał/a:

TYpowego crossa, ale blacha musi być.

He, akurat przegladalem allegro w poszukiwaniu fajnych sztuk dla kolegi i natrafilem na takie cudo:
[url]http://allegro.pl/kawasaki-kx-250f-2011-nie-ktm-yz-cr-wr-exc-i2293368490.html[/url]
Dla mnie bomba, i tak na prawde 2 a nawet 3 jak i nie 4 w jednym :D. Chcesz startowac w MX, zdejmujesz lampy i kable, chcesz zawody enduro, zakladasz z powrotem, chcesz tor SM, zakladasz mniejsze kapcie, chcesz terror, zakladasz kable:D

P.S. Chyba ze pod koniec wakacji chcesz moją pomarancze, bo bede zmienial, czas pokaze na co:D??

17

Odp: Jaki cross na początek?

PIżOL napisał/a:

ktm 380.....nie ma lepszego sprzetu do hard enduro:)

Po co 380 niech sobie od razu kupi CR 500, to nawet manetki gazu może nie ruszać,bo moto i tak pojedzie!     , będzie mu łatwiej he he
atak na poważnie to ja mam cross 250 4t  i uważam ze wystarczy na początek, choć do enduro zdecydowanie za wolny

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)