16

Odp: KTM Test Day

Ekipa się posypała - jadę sam, w sobotę do Kąkolewa. Wolę lotnisko niż jazdy po mieście.
Kto też woli lotnisko?

Dla tych co wolą Poznań - zaczynać się ma o 11 w niedz.

pozdrawiam

17

Odp: KTM Test Day

Ja będę. Chociaż jest prognoza, że może padać.

crisson
SM450RR

18

Odp: KTM Test Day

Faktycznie - może kropić - przynajmniej slajdy będą łatwiejsze.

Do zobaczenia

19

Odp: KTM Test Day

n o to impreza zaliczona  lało jak skurwysyn ale posmigane  i nawet wywiad do ścigacza byl ;D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

20

Odp: KTM Test Day

Dokładnie, muszę przyznać że organizacja pierwsza klasa, ilość sprzętów robiła wrażenie.

Pogoda skutecznie studziła temperamenty, miejscami na trasie pokładowy termometr pokazywał 8 st C.

Generalnie duuuuży plus dla 990 SMT - jak najbardziej pozytywne zaskoczenie, odwrotnie niż 990 Adv. Inna sprawa że pewnie na szutrze i piachu maszyna pokazałaby na co ją stać a tak w towarzystwie stricte szosowych motocykli na szosowych oponach trochę odstawała

No i jeszcze jedno - 690 SM... silnik pracuje prawie jak V2, zero wibracji - chyba wolę jednak stare LC4.

pozdrawiam

21

Odp: KTM Test Day

a no boczki i guma z mielacym na wodzie kołem w 990 smr była jak najbardziej cool ;D  dla mnie te 690 to wołowate były jak skurwysyn tym nie szło przyczepności na winklu stracic gazem ;D pewno najniższa mapa ustawiona była

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

22

Odp: KTM Test Day

ja wiem , dzisiaj jezdzilem kolo M1 w Poznaniu na 690 i fakt nie jest to co moj smr 450 ale calkiem calkiem , np. na kolo fajnie leci i nawet raz mi w winklu przyczepnosc stracil

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

23

Odp: KTM Test Day

a był Duke jeździł ktos prosze o opinie :)

Jestem kowalem własnego lotu !
SUZUKI DRZ 400 SM KOZA
####MATEUSZ ŻORY####
http://www.bikepics.com/members/malyzory

24

Odp: KTM Test Day

ja byłem i jeździłem :)

odnośnie 690 to zarówno SM jak i Duke słabo - mało mocy w stosunku do wagi

990 - super - na SM wygodniejsza pozycja za to Duke lepiej zachowywał się w zakrętach. Sm miał tendencję do prostowania - nie wiem dlaczego. Na Duke'u za to trochę dziwna pozycja - coś pośredniego pomiędzy SM a supersportem. Obie maszyny godne polecenia - zarówno do miasta jak i na tor - na asfalt bo w teren za ciężkie.

crisson
SM450RR

25

Odp: KTM Test Day

Byłem w sobote i niedzielę. Oczywiście w sobotę nie zabrałem butów i na tor sie nie odwazyłem wjechać :-(, ale w niedzielę sobie pojeździłem do wyrzygania, bo prowadziłem grupy testowe (mam nadzieje że za bardzo nie muliłem?).
Jeśli chodzi o Duke 690, to mój kolega latał nim w sobotę po deszczu i nie narzekał. Moto po wyjściu bokiem z zakrętu prostowało się i szło na koło. Pode mną (100 kg bez ciuchów) też z gazu na koło się dźwiga, więc nie wiem w czym rzecz? W zakrętach bajka, jeśli tylko nie siedzisz za daleko z tyłu. Raz mi pojechał szeroko kiedy go za bardzo dupą przygniotłem, sądzę jednak że możliwości regulacji są takie że można sobie z tym łatwo poradzić.
Najwięcej jeździłem TDMą ;-)) (tzn. SMT) i trzeba przyznać że zestroje są zajebiście!!!!! Można jechać wygodnie i szybko!!!!
Duke 990 zadziwiająco wygodny, nawet w moich Vectorach dało się zmieniać biegi!!!
Jeśli chodzi o SMR 990, to chyba moje następne moto!!!
Przedni zawias niezbyt zgrany z tyłem (przy mojej masie), ale to nie problem. Pozycja lepsza niż na mojej 950, reszta to samo- czyli mistrzostwo świata!
Największy zawód to hamulce ADV 990. Po moim SMie to "po prostu litość i trwoga"!
Następny zawód to brak 690 SMC, bardzo chciałem go wypróbować, a tu kiszka!
Na Dziobalu tym razem nie śmigałem, ale kiedyś tak i wolałbym z tego duetu Duke 690.
Kiedy mój komputer wróci od specjalisty, wrzucę parę fotek.
Szkoda że nie spotkałem nikogo z Was osobiście, ale może innym razem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

26

Odp: KTM Test Day

dokladnie tak z gazu duke 690 leci fajnie na kolo , jezdzilem na ostatniej przejazdzce i podobalo mi sie ;))))
niezle moto do miasta - fun zajebisty!!!

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

27

Odp: KTM Test Day

Widziałem w lusterku!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

28

Odp: KTM Test Day

;)

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!