1

Temat: KTM Test Day

W przyszłą sobotę, 16 maja w Kąkolewie pod Poznaniem mają być organizowane jazdy testowe KTM-a - do jazd będą udostępnione maszyny szosowe od pomarańczowych - supermociaki 690 i 990, takoweż Duki, Adv 990 i RC8R :-).
Czy jest tu może ktoś kto się tam wybiera i czy ktoś może już był w latach poprzednich i wie jak to wygląda?
Lokalny sprzedawca Rapid Motocykle na razie nie był w stanie udzielić żadnych konkretnych informacji.
Pytam zwłaszcza chłopaków z Wielkopolski - może mają jakieś info w temacie.

My lecimy z Wro w 3 maszyny - Afryka, SV i VFR

2

Odp: KTM Test Day

ja i moje polamane place będziemy ;) zreszta jak co roku

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: KTM Test Day

mak napisał/a:

W przyszłą sobotę, 16 maja w Kąkolewie pod Poznaniem mają być organizowane jazdy testowe KTM-a - do jazd będą udostępnione maszyny szosowe od pomarańczowych - supermociaki 690 i 990, takoweż Duki, Adv 990 i RC8R :-).Czy jest tu może ktoś kto się tam wybiera i czy ktoś może już był w latach poprzednich i wie jak to wygląda?Lokalny sprzedawca Rapid Motocykle na razie nie był w stanie udzielić żadnych konkretnych informacji.Pytam zwłaszcza chłopaków z Wielkopolski - może mają jakieś info w temacie.My lecimy z Wro w 3 maszyny - Afryka, SV i VFR


Wiem tyle co Ty. Mam zamiar też być, ale szczegółów na razie zero. Jak się coś więcej dowiem, w poniedziałek to dam znać.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: KTM Test Day

no w zeszlym roku było tak ze wlasciciele ktm mieli pierwszenstwo  ;) szedles zapisywałes sie na 3 moto np. quad w terenie 690 smc na tor i 950smr na ulice  naa konkretne godziny, gosc wypisywał ci taka karteczka i dawał do niej smycz z ktm'a  i bonik naa żarcie  tj jakiś wuszt buła i picie. i za zniszczenia sie nie placiło ;p

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: KTM Test Day

Można się zapisywać wcześniej? Ktoś coś wie?

Ktoś zna ten tor? Czy chodzi raczej o lotnisko w kąkolewie??

Da się wykorzystać więcej niż 2 biegi w RC8R? :)

crisson
SM450RR

6

Odp: KTM Test Day

Lotnisko, ale coś więcej się dowiem w poniedziałek.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: KTM Test Day

Super super tylko szkoda ze tak daleko i dla czego tylko w jednym mieście :((

Jestem kowalem własnego lotu !
SUZUKI DRZ 400 SM KOZA
####MATEUSZ ŻORY####
http://www.bikepics.com/members/malyzory

8

Odp: KTM Test Day

cross napisał/a:

no w zeszlym roku było tak ze wlasciciele ktm mieli pierwszenstwo

Ha - dyskryminancja panie!!! To jak chcą przekonać gościa który jeździ Afrą od x lat żeby porzucił to japońskie truchło ;-) i dosiadł narowistej pomarańczowej Austriaczki?

Znaczy się trzeba wziąć ze sobą kwity od LC4 celem uwiarygodnienia faktu posiadania.

Z drugiej strony podróż pod Poznań 400 na kostkach to chyba byłby wyczyn. Miałbym siedzenie jak ze stali po takim treningu.

pozdrawiam i czekam na jakieś konkretniejsze info w poniedziałek.

9

Odp: KTM Test Day

Dzwoniłem dziś do Rapidu, i na razie są niezbyt zorientowani! Może link do polskiej strony KTM nam trochę naświetli sytuację.
http://www.ktm.com/KTM-News.223.24.html?nodeID=106287&cHash=4eed2b1c69
A propos dyskryminacji, to w zeszłym roku w Poznaniu nic nie było do testowania.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: KTM Test Day

gierwi napisał/a:

dyskryminacji, to w zeszłym roku w Poznaniu nic nie było do testowania.

bo w zeszłym roku testday nie był w poznaniu ;? ;)

zreszta w tym roku też zaden ktm po poznaniu latac nie bedzie ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

11

Odp: KTM Test Day

cross napisał/a:
gierwi napisał/a:

dyskryminacji, to w zeszłym roku w Poznaniu nic nie było do testowania.

bo w zeszłym roku testday nie był w poznaniu ;? ;)zreszta w tym roku też zaden ktm po poznaniu latac nie bedzie ;)


A dlaczego tak sądzisz?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: KTM Test Day

bo td nie jest w poznanu ;p

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

13

Odp: KTM Test Day

W sobotę nie, ale w niedzielę ponoć tak! W okolicy centrum handlowego M1.


W niedzielę Rapid organizuje 15 lecie (chyba) firmy pod M1 w Poznaniu. Będą jazdy testowe ocalałymi z soboty :> KTMami oraz Yamahami.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

14

Odp: KTM Test Day

ja dziś dzwoniłem do 3&fun. na płycie lotniska ma być zrobiony (?) tor, jazdy samodzielne (dostajesz kluczyki i jezdzisz) - jeszcze nie wiadomo ile jedna sesja. impra zaczyna się o 10:00 - ma się zakończyć ok 17tej - w zależności od zainteresowania (czyli może wcześniej). wszystkie maszyny z listy (rc8r też) mają być.

ja będę.

crisson
SM450RR

15

Odp: KTM Test Day

No to się pewnie spotkamy!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"