1,591

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Multikino w Zabrzu ? Z chęcią :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,592 Ostatnio edytowany przez maciek_mx (2012-04-05 22:08:52)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

wyscigi TT,super sprawa

1,593

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

kodmark napisał/a:

Cześć
jestem nowy na forum,tzn śledzę go już dłuższy czas ale teraz dopiero postanowiłem założyć konto.
Z racji na moje uprawnienia mogę śmigać tylko na 50ccm...
Jestem z okolic Czechowic jest ktoś tu może co jeździ w tych stronach na lżejszych maszynach?;)
Pozdrawiam i megaa dobre macie te filmiki;D!

Ja jestem ze Pszczyny ;) Trzeba się zgadać ;D

Bez moto...

1,594

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

jestem za

1,595 Ostatnio edytowany przez JACA (2012-04-06 20:57:08)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Przyszła w końcu zaślepka ze Stanów :)

Najlepsze jest to, że z USA doszła po 6 dniach a u Yamahy minęło 2,5 tygodnia i nie ma... Nawet nie powiem, że to wstyd... To jest po prostu żałosne...

Jutro test... Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z planem!!!! Przy okazji poprawiłem funkcjonowanie pompki przyspieszającej w gaźniku [url]http://www.youtube.com/watch?v=HkRS9G-7yHc&list=FLm6tjn52yzY3EPgru6NgTbw&index=2&feature=plpp_video[/url] . Czasem jak się ostro siekło gazem to potrafiła się zakrztusić (tzw BOG) lub zdechnąć. Mam nadzieję, że to załatwi sprawę.

1,596

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

W tym tuningu chodzi o to aby to zadrutować tak, żeby się ie ruszało co nie ? Nie wygląda to na zbyt skomplikowane do zrobienia ;D Więc Jaca koniecznie zdaj relację z jazdy testowej :D Te wężyki do airboxa też wsadziłeś ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,597

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Artykuł o tej pompce jest też w xcross jak naprawić itp jak ktoś chce moge zrobić skana.

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

1,598

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniel91x napisał/a:

Artykuł o tej pompce jest też w xcross jak naprawić itp jak ktoś chce moge zrobić skana.

Jakby ci się chciało to bym chętnie poczytał :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,599

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tam to jest troszkę niedokładnie opisane.

Ja zrobiłem to nie wyciągając gaźnika i bez pomocy z zewnątrz. Zobaczymy czy coś da...

wężyki zostawiłem jak są, nie przesadzajmy, nie będziemy nurkować naszymi maszynami... mam nadzieję :D

1,600

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Daniel zrób skana :)
Jaca u mnie ten modzik jest od zakupu i żadnego zduszenia nie ma. Dajesz manete a moto na koło bez gadania :) Za to jak chciałem zdjąć i bez tego zobaczyć jak jeździ to mi pompka nie działała prawidłowo :)

1,601

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://www.youtube.com/watch?v=yolEDVwXdZU[/url]
Dostałem z gołębia ;p

Też chętnie poczytam o tej pompce, miałem to robić, ale robiłem inne zmiany w gaziorze.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,602

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Coś się pogoda poprawia, kto się pisze na zaległą schodową ustawkę?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,603

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzisiaj?? Oszalałeś? :] są święta... Ja najpierw muszę przetestować nowy nabytek żeby nie było tak jak ostatnio....

Z gołębię to dojebałeś zdrowo hahaha ... Tak go skasować przed Wielkanocą... No ale ponoć to pasożyty... Gołębie tylko srają, gruchają i napierdalają głowami.

1,604

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Święta świętami, ale mam wolne popołudnie :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,605

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No ja "niby" też ale nie za dużo czasu :/

Właśnie wróciłem z 15 min. przejażdżki. Olej nie cieknie <jupi> . Co do modyfikacji z gaźnika to jest super! Żadnych przerw w obrotach, momentalna reakcja na gaz i płynność pracy. Bardzo pomogło! Czasem było tak jak w  1:45 [url]http://www.youtube.com/watch?v=rEk5cFeXDzk&list=UUm6tjn52yzY3EPgru6NgTbw&index=19&feature=plcp[/url] albo jak się siekło gazem to zgasł :]