16

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

pytam bo ja całość (przód i tył) bede do 20 suspension wysyłał ,Szymek #98 mówi  że na galowo mu przygotowali zawias do jego fury

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

17

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

Każde zawieszenie sportowe powinno być serwisowane co 20-30mth a w innych przypadkach nie dłużej niż co 2 lata. Powodem (wyznacznikiem) regeneracji powinien być przebieg a nie jego rozszczelnienie . Tego sam nie wymyśliłem lecz zalecają to producenci aby uchronić użytkowników przed dodatkowymi  kosztami. Kto tego nie przestrzega naraża się sam na dodatkowe wydatki.   
PunBB bbcode test

http://www.power4.pl/

power4susp@gmail.com

18

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

Tak jak Marek mówisz. Ale mam pytanie a propos:
Kupiłem 2 letnie moto z przebiegiem szosowym ok. 2600 km.  I co.serwis?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

Tak jak wcześniej napisałem albo 20-30mth w sporcie lub co dwa lata w normalnym użytkowaniu. Podam taki link do filmu co mniej więcej o tym mówi. [url]http://www.scigacz.pl/Wymiana,oleju,w,zawieszeniu,jak,i,dlaczego,12549.html[/url]

http://www.power4.pl/

power4susp@gmail.com

20

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

franz kiedy wysyłasz??

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

21

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

Bondek napisał/a:

franz kiedy wysyłasz??

bede wysyłał razem z Danielem jakoś w połowie miesiąca

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

22

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

Teraz mogę powiedzieć coś więcej o zawieszeniu TWENTY...
Uwierzcie -jak macie możliwość to warto zainwestować.Motocykl prowadzi się całkiem inaczej (dużo łatwiejsza kontrola,żadnej "ryby",dużo bardziej stabilnie,łatwiej kontrolować przy hamowaniu) no i Marek zawsze dokładnie podpowie co i jak podkręcić w razie problemów.

23

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

A ile taka przyjemność? Mnie remont zwykłych wp przód i tył wyniósł 900zł. (Wojciechowicz ktm) Jestem ciekawy ile należało by dołożyć do czegoś naprawdę porządnego.

24

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

Dołożyć musiał byś jakieś 700 pln aby mieć pełne profesjonalne, sprawdzone przetestowane  zawieszenie. W ramach tuningu przeprowadzany jest pełny serwis zawieszenia wraz z uszczelniaczami , olejem itp dodatkowo masz przeprowadzana modyfikacje zaworów oraz wymienione sprężyny na odpowiednie do wagi kierowcy oraz preferencji. Czas realizacji takiej usługi jest tylko uzależniony od trwania przesyłki , samo zawieszenie jest robione w ciągu jednego dnia.
PunBB bbcode test

http://www.power4.pl/

power4susp@gmail.com

25

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

I w tym momencie żałuję, że już po ptakach. Przy następnym momencie przynajmniej będę wiedział do kogo się zgłosić : /
Pluję sobie w brodę, że nie zorientowałem się w temacie wcześniej!

marek72 napisał/a:

Dołożyć musiał byś jakieś 700 pln aby mieć pełne profesjonalne, sprawdzone przetestowane  zawieszenie. W ramach tuningu przeprowadzany jest pełny serwis zawieszenia wraz z uszczelniaczami , olejem itp dodatkowo masz przeprowadzana modyfikacje zaworów oraz wymienione sprężyny na odpowiednie do wagi kierowcy oraz preferencji. Czas realizacji takiej usługi jest tylko uzależniony od trwania przesyłki , samo zawieszenie jest robione w ciągu jednego dnia.
PunBB bbcode test

26 Ostatnio edytowany przez mierzwa2 (2012-04-01 01:14:21)

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

Ja robiłem wkońcu w WRT suspension no i niby zrobione ale nie jestem zadowololony. Pierwsze co to kontakt, nie można pogadać z mechanikiem tylko gada się z kimś kto siedzi na telefonie on przekazuje informacje mechanikowi/serwisantowi. Wysłałem paczkę z amorkiem no i dobrze że miałem numer nadania to sprawdzałem co się z nią dzieje, zadzwoniłem zapytałem czy paczka dotarła powiedzieli ze nic nie przyszło a po nr nadania pisało że dostarczono. Później mechanik się rozchorował czekałem tydzień, wkońcu znalazł czas ale okazało się ze cena na ich stronie to... cena netto...gwarancja 1 miesiąc śmiechu warte no i odsyłając paczkę zapomnieli o... fakturze

27

Odp: serwis/ regeneracja tylnego amortyzatora kogo polecacie?

Ja jak się zapoznałem z tematem to w sumie takie same tuningowe zawieszenie będę miał po 20 suspension i po wrt, a więc nie potrzebnie to przeżywałem tyle, że ktm'a mam na miejscu i miałbym tylko problemy z wysyłką. Grunt, że dobrze robią.