1

Temat: Ktoś umie po czesku?

Zaglądnijcie tu, do działu Supermoto - www.lpx.cz - naprawde fachowe podejście do tematu, nie mówiąc już o innych działach...

Gdyby tak zlecić do tłumaczenia tych parę linijek tekstu, to super-moto.pl z pewnością stało by się atrakcyjniejszym portalem dla chłopaków-enduraków, którzy może i chcieli by poślizgać się po asfalcie, ale nie bardzo wiedzą jak ugryżć temat....
Relacje z zawodów są może i ciekawe ale tylko dla maleńkiej garstki jeżdżących tam pasjonatów - u potencjalnego amatora driftu potęgują tylko wrażenie że to sport dla wybranych.....

Nieprawdaż?

450EXC SM '05
530EXC Six Days '09

2

Odp: Ktoś umie po czesku?

Dzięki za konstruktywne uwagi! Prawdaż! Ale tylko co do zawartości stronki! Nieprawdaż, że to sport dla wybranych!

Czeska stronka nie wygląda, ale treści ma interesujące. Myślę, że pomysł można wykorzystać, ale wykonanie udoskonalić. W związku z wakacyjnymi wyjazdami "za pracą" redakcja pozostała jedno-osobowa (w porywach do dwu- w trakcie zawodów)! Jak mnie wyrzucą z mojej pracy zarobkowej, za to że od dwóch miesięcy nie robię nic innego tylko super-moto.pl to pewnie znajdzie się czas i na szkołę jazdy, technikę itp.

A tak na poważnie, to przyjdzie martwy sezon (zima...) i trzeba będzie czymś Was do nas przyciągnąć. Gwarantuję Ci, że tego typu pomysłów nam nie brakuje, ale doba ma tylko 24 godziny! Dlatego po raz kolejny zapraszam wszystkich chętnych do współpracy! Może i Ty się skusisz? Zobaczysz jak to jest po drugiej stronie łącza ;-)

Z super-motowym pozdrowieniem! Zegar

www.super-moto.pl

3

Odp: Ktoś umie po czesku?

Heh, Zegar walczący z czasem :)
Oferta ciekawa tyle że ja też na siłę dobę wydłużam.....ale możemy coś spróbować - jakaś próbna propozycja ?

450EXC SM '05
530EXC Six Days '09