16 Ostatnio edytowany przez maciey (2012-03-21 22:51:15)

Odp: powiadomienie o PW

Hurrra, dziękujemy!!

Dobrze, że Cię wypuścili ;);)

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

17

Odp: powiadomienie o PW

Nie wiem z czego się tak cieszycie.
Jedno naprawione a pięć innych zepsute.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

18

Odp: powiadomienie o PW

Co tam hakerku nie działa? :/

jakubek

19

Odp: powiadomienie o PW

Kochany Jakubku byłem bardziej szczęśliwy kiedy wchodząc na główną stronę widziałem nowe posty a nie jak teraz sądzę tylko nowe tematy.
W dodatku po najechaniu kursorem widzę tylko pierwszy a nie ostatni post.
Kolejna sprawa, jeżeli nowy post ma fotkę to po najechaniu kursorem, ta fotka jest na prawie całym moim ekranie.
Czuję się również zdruzgotany tym, że musiałem usunąć wiadomości ze skrzynki "wysłane" ponieważ mogę ich mieć znowu tylko 100.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

20

Odp: powiadomienie o PW

A no to wszystko jasne mogłeś napisać że chodzi Ci o [url=http://www.supermoto.pl]www.supermoto.pl[/url] a nie główną forum.

No i jak teraz? ;-))

jakubek

21

Odp: powiadomienie o PW

Jesteś boski!:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22

Odp: powiadomienie o PW

Ale się słodko zrobiło.
I teraz to już chyba wszyscy szczęśliwi będą.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

23

Odp: powiadomienie o PW

Problemow ciag dalszy. Ja z kolei mam teraz permanentne powiadomienie o nowej wiadomosci. Wczoraj odczytalem wszystkie. Dzisiaj nie bylo zadnej nowej, a mimo to, powiadomienie wali caly czas po oczach pogrubiona czcionka.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

24

Odp: powiadomienie o PW

JERY napisał/a:

Problemow ciag dalszy. Ja z kolei mam teraz permanentne powiadomienie o nowej wiadomosci. Wczoraj odczytalem wszystkie. Dzisiaj nie bylo zadnej nowej, a mimo to, powiadomienie wali caly czas po oczach pogrubiona czcionka.

Mi Jakubek na wszystko co złego z działaniem forum kazał czyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki....i zawsze pomagało:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

25

Odp: powiadomienie o PW

A może Jery, zostałeś po prostu "naznaczony" ;D

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502