16

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Smacznego:D

17

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Aleksander.mx napisał/a:
gierwi napisał/a:

VFR, Hayka, Blackbird

Hayka? Blackbird? VFR? Ludzie mimo ze na motocyklu jezdze juz dosc dlugo bo 6 lat, to moj rozsadek stara powiedziec mi ze takie motory jak dla poczatkujacego- bo tak mozna mnie nazwac na wszystkim innym niz cross/enduro, nie bedzie dobrym wyborem, i albo zdążę sprzedac taki motor zanim bedzie za pozno, albo dziadek stolarz bedzie musial mi zrobic krzyżyk z drewna :D

Nie przesadzaj :) kolega z ktorym latam ma fazera 800, nowka w zeszlym roku brał i powiem Ci ze spokojne moto  :) z wygladu  nie odstaje od sciga ale juz pozycja wygodniejsza, szyba wyzsza niz w typowym plastiku, naprawde przyjemnie sie lata, tylko dla mnie to tak jakos za szeroko miedzy nogami ;]

525 EXC

18

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Co do fazera to dziś nim latałem i jeszcze dl 650 oba z 2011 i bardziej spokojny z nich jest dl,

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

19

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

jakbys byl zainteresowany to mam na sprzedaz vfr 800fi z 2000r z oryginalnym przebiedgiem 27tys km po lekkim szlifie

huska TE 450 + SM ofkz :)

20 Ostatnio edytowany przez ketrab (2012-03-18 20:50:13)

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Wspomniałes o Sv 650 na początku tez. Aktualnie mam takiego wiec mozesz pytac.
Enduro to nie jest, ale z małą owiewką w traske tez sie nadaje. Silnik potrafi zaskoczyc dynamiką. Na szybkiej trasie lepsza jednak bedzie wieksza pojemnosc. Tutaj też bym polecil najbardziej Tdm 900.
Co do Dl650 to jeździlem takim i mega wygodny, zwlaszcza z duzą szybą. Całkiem sprawnie rozpędzal sie do 170, wiec nie powinno byc obawy o moc w podrózy.

21

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

witam
jesli nie jestes estetą to mogę sprzedać ci swojego fazera
[url]http://otomoto.pl/show?id=M3064883&preview=1[/url] spokojny i opanowany sprzecik, ktory jak trzeba to potrafi pokazac "pazura"

pozdrawiam