1

Temat: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Chcialbym sie was poradzic, jakie moto w trasy mozna dostac w tym przedziale cenowym, sam do konca nie wiem czy to ma byc turysyk, szlifierka, czy moze jeszcze cos innego. Sam juz nie wiem czy to choroba, czy moze to ze juz od 3 miesiecy nie jezdzilem czy moze coraz mniej dni do 18-tki. Kurs juz zaczalem, narazie 1 jazda za mna na cbf 125 i wiem ze bede potrzebowal moto w trase, przede wszystkim zeby poruszac sie miedzy Borami, a Warka w ktorej mieszkam i sie "ucze". Rozwazalem mozliwosc sprzedazy kata, i kupienia czegos fajnego i swiezego, ale nie moge sie rozstac z terenem:/

2

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Vfr :)

3

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

vfr fajna sprawa, ze dwa sezony temu podczas nawałnicy przesiedziałem na stacji benzynowej 40 minut z dwoma Ruskami na dwóch vfr'ach , wracali z Grecji i bardzo moto chwali po mimo tego , ze byli mojego wzrostu to na plecy nie narzekali .
Jest jeszcze fajne SV 650/1000 DL650/1000 itd.

motoslide.com

4

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Nie jeździłem  vfr ale jak szukałem moto to miałem okazje się "przymierzyć", naprawdę bardzo wygodna pozycja jak dla mnie przynajmniej. (176cm wzrostu)

DR-Z 400SM K7

5

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Transalp lub dl650

6

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Dodam ze mam 194cm wzrostu, tak przegladalem oferty i zaciekawil mnie ducati monster, tylko nie wiem czy litr nie bedzie dla mnie za duzy jak na przesiadke z exc 400. Raczej z takimi sprzetami jak monster nie mialem do czynienia

7

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Aleksander.mx napisał/a:

Dodam ze mam 194cm wzrostu, tak przegladalem oferty i zaciekawil mnie ducati monster, tylko nie wiem czy litr nie bedzie dla mnie za duzy jak na przesiadke z exc 400. Raczej z takimi sprzetami jak monster nie mialem do czynienia

Miałem Monstera i mimo że to świetna maszyna, to nie polecam w długie trasy, szczególnie z Twoim wzorstem.

8

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Tak sobie troche czytalem i powiem ze najbardziej pasuje dla mnie turystyk pokroju transalpa, gs'a ale nie chcialbym czegos takiego, chcialbym nakeda, albo jakiegos sciaga, zupelnie inna manka, ale mysle ze enduro w polaczeniu wlasnie z takim nakedem/scigiem bedzie tworzyc idealna pare. A mozna wziac moto w leasing i jak to wychodzi?

9

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

VFR, Hayka, Blackbird

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

FAZER :)

miałem 600 ale zawsze chciałem mieć 1000, jak sprzedam CBR to pewnie następnym motocyklem będzie właśnie FAZER 1000 FZ1 S

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

11

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

gierwi napisał/a:

VFR, Hayka, Blackbird

Hayka? Blackbird? VFR? Ludzie mimo ze na motocyklu jezdze juz dosc dlugo bo 6 lat, to moj rozsadek stara powiedziec mi ze takie motory jak dla poczatkujacego- bo tak mozna mnie nazwac na wszystkim innym niz cross/enduro, nie bedzie dobrym wyborem, i albo zdążę sprzedac taki motor zanim bedzie za pozno, albo dziadek stolarz bedzie musial mi zrobic krzyżyk z drewna :D

12

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

to w takim razie diversion 900 starszy motocykl ale za to bardzo wytrzymały no i nie za mocny około 80KM

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

13

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

berserkers napisał/a:

Transalp lub dl650

To bierz coś z tego i nie marudź ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

14

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Jeszcze sie zastanowie bo podczas kolacji dostalem dobre nowiny i byc moze budzet pojdzie w gore o 5 tysiecy:D

15

Odp: Cos dobrego w trasy do 14 tys.

Aleksander.mx napisał/a:

Jeszcze sie zastanowie bo podczas kolacji dostalem dobre nowiny i byc moze budzet pojdzie w gore o 5 tysiecy:D

Idę na kolację...