1,126

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

KaceR napisał/a:

[url]http://allegro.pl/motul-300v-4t-10w-40-double-ester-factory-line-4l-i2064278655.html#tabsAnchor[/url]


Cena chyba dosyć fajna, jak myślicie nie będzie to jakaś podróbka?

Ten motul z aukcji oryginalny - sklep mojego znajomego - kupił hektolitry od dystrybutora i dostał dobrą cenę.

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

1,127

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Koledzy nie wiecie może czy MVD bedzie wystawiało się na targach w Warszawie 2-4.03.12r.??? Pisałem do mcienkiego ale cisza w eterze.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

1,128

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss masz PW

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,129

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kto zarządza youtube SUPERMOTOpl ?

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,130

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ich

motoslide.com

1,131

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ich

motoslide.com

1,132 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-03-07 12:30:39)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

pytanie do ogółu: czy filmiki na tym kanale youtube SUPERMOTOpl muszą być wszystkie w HD ?

co o tym sądzicie

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,133 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-03-07 12:48:16)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Film ma być przede wszystkim jak najbardziej profesjonalny, żeby się go dobrze oglądało, a jeśli ktoś wrzuca film z telefonu gdzie obraz pływa, a kąt widzenia jest tak mały, że nie wiadomo o co się dzieje to ja nie widzę sensu wrzucać takiego filmu i robić "wioski" . Film z nad morza jest na koncie u Kuli i w którymś filmie jest odnośnik do tego kanału .
Zakładałem konto na YT z myślą , żeby było jak najbardziej reprezentacyjne, a nie było zapchane setką filmów których nikt nie obejrzy .
Po zeszłym sezonie prowadziliśmy rozmowę z SuperMocarzem , że filmy musza być nagrywane z głową , tzn. ktoś się zatrzymuje kręci jakaś akcje typu schody , teren + jakieś najciekawsze fragmenty z samej jazdy. Każdy "martwi się" o swoją rejestrację sam . Chodzi po prostu, żeby później nie mieć problemów z trolami na youtubie . Z zasłonięciem w programie później 15 tablic rejestracyjnych w każdej scence zajmuje bardzo dużo czasu. Nad morzem było tak, że część "zajęła się" odpowiednio swoimi blachami, a kilka osób zrobiło to od niechcenia i po paru minutach na filmie widać już wszystko jak na dłoni . Przykro na pewno komuś by się zrobił gdyby przez taką rejestrację na filmie miał problemy , wiec myślcie przyszłościowo na następny raz . Troszeczkę się rozpisałem , ale jeszcze jedna sprawa , gdyby film od Kuli był w najlepszej jakości przeczytanie rejestracji połowy grupy nie stanowiło by problemu więc , lepiej żeby został ten film w takiej postaci jak jest .

motoslide.com

1,134

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w lepszej jakości i tak filmu nie mogę wrzucić... YT go odrzuca a na Vimeo trza by konto wykupić.

sam jestem zdania, że filmy powinny być robione w jakości HD.

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

1,135

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

e tam w tej rozdzielczości nawet nic ciekawego dobrze wygląda, tylko zajmuje od cholery miejsca, a dobre ujęcie można każdym sprzętem uchwycić nawet zorką 5

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,136 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-03-07 13:54:35)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Figiel nie przekonasz mnie.
Filmu ze zlotu w na mazurach nie wrzuce na to konto .
Jest ten film na vimeo wiec ja nie wiem w czym masz problem .
Natomias ja mam w tym , że obraz lata , wasze blachy mogę z czytać z przymróżonymi oczami . Nie zasłanialiście ich wasz sprawa.
Konto na YT jest powiązane wyraźnie ze stroną supermoto.pl , owszem mają tam być akcje z jazdy nic nie mam przeciwko temu co na mazurach się działo, ale trzeba być odpowiedzialnym, a ja nie chce mieć na sumieniu czyjegoś prawka w szczególności , że nie każdy jest nam życzliwy czego miałem przejawy po wrzuceniu filmu z całego sezonu . Filmy maja być HD, pełna profeska zmontowane z muzyką której YT nie blokuje i maja być jak najbardziej okrojone z naszych danych a jednocześnie promujące SM i PL .

motoslide.com

1,137 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-03-07 13:59:01)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mniejsza o tamte filmy z blachami, ogólnie chodzi o tą jakość HD na tym kanale, że powinny być po prostu fajne filmy nawet krótkie śmieszne, bo to takie jakbym wchodził na stronę z filmami "reklamowymi dużych korporacji"

ps. ale bardzo dobrze że się troszczysz o użytkowników :)

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,138

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Rozumiem.
Tylko, żeby ten film miał chociaż odrobinę w sobie dobrej jakości nie mówię , że musi mieć koniecznie HD i 120 klatek na sekundę . Chodzi , żeby dało się to oglądać , Figiel nie obraź się, ale filmy które wrzucasz czasami z jazdy ( mam tą sama kamerkę wiem , że wiecej sie z niej nie da wycisnać) po prostu sie nie nadają , ta kamera nie wyrabia obraz pływa , wszystkie drgania wyłapuje , kolory są z dupy obraz jest płaski i wąskokątny . Pokaże Ci film przykładowy który nie jest w HD , ale jakość jest OK : [url]http://www.youtube.com/watch?v=Lbf4nzCsbt0[/url]

motoslide.com

1,139 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-03-07 14:13:48)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie tam tymi "kamerkami z allegro" to chu-jowe bez porównania, to już z tel lepsze wychodzą, no i ten piłowy nawet w 360  można oglądać ale on też chyba z GoPr jest

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

1,140

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chyba tak , ale trzeba iść z duchem czasu, a nie cofać się . Jeśli teraz będziemy nagrywać w słabej jakości to za rok... pięć lat ta jakość będzie tak słaba, że się za głowę złapiemy . Jednak jeśli nasze filmy będą nagrane w HD to oglądając je za 20 lat z łezką w oku ta jakość będzie przyzwoita , mówię przyzwoitka bo za 20 lat, aż boję się pomyśleć co będzie odpowiednikiem dzisiejszego "full HD" , ale na pewno filmy SD będą odbierane jak w dzisiejszych czasach malowidła na ścianach jaskiń.

motoslide.com