1,366

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A ten uśmiechnięty to tajniak na służbie, czy jakiś nadgorliwy ciul w czasie wolnym. Bo jeszcze nie widziałem Corsy jako tajnego wozu bojowego MO.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,367

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

no właśnie widziałem posta chyba w sniegu latałeś jak się nie myle a tak apropo co ze zlotami bo chłopaki coś chcą zorganizować i ja myśle zalew sulejowski i nie tylko ja ale to jest środek polski i chyba najlepsza miejscowkaco ty na to daniken i reszta pisać bo to wrescie było by coś cała polska SM w jednym miejscu napiszczcie co o tym myślicie

1,368

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

haha no to masz fuksa mnie to zajebali prawko za punkty ale niema co się przejmować dałem rade

1,369

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Powiem Ci tak "Jackiewicz" -  dzisiaj wyczerpałeś pecha na cały sezon!!!! ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,370

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nieźle ;D Ale Jaca powiedz mi proszę, ze to wszystko nagrałeś... plis :)

Policja już pewnie wie, ze WR'kę kupiłem i teraz będą kontrolować wszystkie WR'ki na śląsku. Ludzie pilnujcie się :)


Jest początek sezonu to się czepiaja motocyklistów. Naprzykłąd dzisiaj kumpla straż miejska goniła jak chciał przez rynek na moto przejechać :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,371

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca piękny opis :D

a pecha to chyba faktycznie wyczerpałeś na cały sezon :D

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

1,372

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nagrałem tylko gumę, jak podjechałem na stację to wyłączyłem.

Nadgorliwy policjant po służbie. Jakby tak wyglądały tajniackie auta to bym płakał ze śmiechu przy wypisywaniu mandatu :]

Myślę ciągle o tym spotkaniu ale obawiam się, że na tyle wolnego nie będę mógł sobie pozwolić...

Jeśli w ten weekend będzie dobra pogoda to latamy. Spotkanie na Auchanie w Gliwicach.

1,373

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

LETNIK napisał/a:

Maciek kata sprzedałes,kupujesz cos innego?


tak sprzedałem, mam już zaklepaną crf 450 :) ale czekam na kumpla jak wroci z wakacji itp :)

a Ty kiedy w polsce ?? polatamy :) pokaze Ci nowe miejscówki :)

1,374

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jutro ktoś śmiga?

1,375

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Nagrałem tylko gumę, jak podjechałem na stację to wyłączyłem.

Nadgorliwy policjant po służbie. Jakby tak wyglądały tajniackie auta to bym płakał ze śmiechu przy wypisywaniu mandatu :]

Myślę ciągle o tym spotkaniu ale obawiam się, że na tyle wolnego nie będę mógł sobie pozwolić...

Jeśli w ten weekend będzie dobra pogoda to latamy. Spotkanie na Auchanie w Gliwicach.


musiał Ci pokazać kto tutaj jest szefem w corsie :)  rozpierdalają mnie czasami pomysły milicji :)

1,376

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

W Chorzowie jest jakis autodrom,nadaje sie to zeby polatac tam na supermoto?byl tam ktos?
Tu filmik z tamtad [url]http://www.youtube.com/watch?v=t92APdenya4&feature=related[/url]

1,377

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wygląda nieżle, masz jakieś namiary gdzie to jest, trzeba będzie wpaść.

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,378

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://wikimapia.org/1546248/pl/Autodrom-Chorz%C3%B3w[/url]

1,379

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nie wiem, jak teraz, ale kiedys, jak jeszcze scigalem sie samochodem, to teren byl zamykany. Mozna bylo za dyszke dana cieciowi wbic potrenowac ;) Jest tam nawet (a przynajmniej byl) szutrowy lacznik (kolo tego rondka na srodku).

1,380

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

łoo, mieszkam tak blisko a pierwsze słyszę .... Trzeba obadać koledzy.

Jak z jutrem? Latacie coś? nie ma być za ciepło ale nie powinno padać. Dajecie czy miękniecie? ;]