1

Temat: lekarz w Warszawie

w związku z brakiem możliwości przejścia badań na zawodach podaje namiary na lekarza sportowego w warszawie.

ul. Modzelewskiego 35
od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12 i 16- 19

dr. Ryszard Karbowicz

BDSM Supermoto Racing Team

2

Odp: lekarz w Warszawie

Podepne się pod temat, bo też o lakarzach...

Zaskoczyło mnie osobiście bardzo, że w Katowicach chcieli mi robić badania wszystkiego. Łącznie z psychotestami :D A do tego zapisy w kolejki itp. A w Łodzi krew+EKG i od ręki załatwione :) No i aspekt inny to kasa trzy razy mniejsza... Naprawde dziwny jest ten kraj ;)

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

3

Odp: lekarz w Warszawie

takie mam pytanko odnośnie tych badań. czy to musi być zaświadczenie od lekarza sportowego czy może być zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu że jestem zdolny uprawiać sporty w celach rekreacyjnych jakie są wymagane np. w klubach sportowych, bo jak do tej pory takie badania mi wystarczały ale nie brałem nigdy udziału w żadnych zawodach.
jaki jest koszt takiego badania u lekarza sportowego i czy trzeba mieć jakiś formularz lub książeczkę, skąd to wziąć?
pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

4

Odp: lekarz w Warszawie

Musi być sportowy. Koszt razem z wyrobieniem książeczki to 150.

5

Odp: lekarz w Warszawie

Bondek napisał/a:

akie mam pytanko odnośnie tych badań. czy to musi być zaświadczenie od lekarza sportowego czy może być zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu że jestem zdolny uprawiać sporty w celach rekreacyjnych jakie są wymagane np. w klubach sportowych


Tu masz formularz zgloszeniowy do zawodow
[url]http://supermoto.pl/index.php?module=download&id=125[/url]
jest tam rubryka, ktora wypelnia lekarz. Mysle, ze jesli wypelni i podstempluje ja lekarz 1-ego kontaktu, to nikomu to nie bedzie przeszkadzac.
pozdr

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30