1,351

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:
maciek_mx napisał/a:

motocykl sobie utop

pomysły co raz to lepsze tutaj

Tak jak Twój pomysł żeby w tym sezonie było więcej terenu! A pokaż mi sm'owców co więcej ćwiczyli terenu niż my ;)

a co mam niby napisać ? wiecej asfaltu ? przecież mam kości, poza tym kierowałałem to bardziej do kowala.
myślę ze by sie znaleźli jeszcze tacy którzy latają na sm w lekkim terenie wiec nie jesteście jedyni :) nawet chyba tory sm są czasem mieszane  asfalt /hopka/szuter


jaca, a co chcesz kupić od grzesia moto ? :) cena urosła wraz z popularnością :)

1,352

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dobra już się nie byda z Tobą komunikować bo bieresz zawsze za fest do siebie wszystkie uwagi...

BTW zawsze idzie założyć forum "kończyce-motocross" i tam sie umawiać na latanie po hołdach... no ale lepiej pomarudzić tutaj nie? :/

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,353

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

lol :)

1,354

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja wczoraj trochę polatałem. Po mieście i lesie bez przedniego hamulca :) W lesie jest sam lód .... prawie 20 minut zajęło mi przejechanie niecałych 3 kilometrów po lesie - śnieg i lód.... Wykończony po tym byłem jak cholera hehe ;D Ale oficjalnie sezon rozpocząłem :D Teraz tylko naprawić pompę od hebla i można latać :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,355

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ja też wczoraj nie wytrzymałem ,tylko jak zwykle w gówno na ogrodzie wjechałem i musiałem to myć przed wprowadzeniem do domu.

TOR JEST WSZęDZIE

1,356

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

a Ty jaca przecież crossa jakiś czas temu kupiłeś, dobrze pamiętam ? co sie z nim stało ?

1,357

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Poszedł w chu* ... czas nie pozwalał na dalsze prace i postanowiłem go sprzedać. I tak dobrze wyszło bo bym musiał w niego jeszcze więcej wpakować niż przypuszczałem :/ Mina i tyle

WR zostaje i tylko w nią będę pakował kasę.

1,358

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Poszedł w chu* ... czas nie pozwalał na dalsze prace i postanowiłem go sprzedać. I tak dobrze wyszło bo bym musiał w niego jeszcze więcej wpakować niż przypuszczałem :/ Mina i tyle

WR zostaje i tylko w nią będę pakował kasę.

JACA wymiękł:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,359

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

hacker33 napisał/a:
JACA napisał/a:

Poszedł w chu* ... czas nie pozwalał na dalsze prace i postanowiłem go sprzedać. I tak dobrze wyszło bo bym musiał w niego jeszcze więcej wpakować niż przypuszczałem :/ Mina i tyle

WR zostaje i tylko w nią będę pakował kasę.

JACA wymiękł:)

:] Niestety, okazało się, że rama do niczego się nie nadaje - w 3 miejscach spawana. Nowy właściciel wiedział więc z czystym sumieniem poszła w piz... 

z WR był strzał w 10, z YZ totalna klapa.

1,360

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Maciek kata sprzedałes,kupujesz cos innego?

1,361

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

kiedy jakies otwarcie sezonu

mysle ze w katowicach pod spotkiem mozna sie spotkac w jakies niedzielne  popoludnie

1,362

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja teraz oficjalnie otwieram :D W weekend mogę mieć ciężko...

1,363 Ostatnio edytowany przez dj-mati (2012-02-29 16:33:25)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Elo , ja też właśnie  zaraz wyskakuję naciągnąć łańcuch , przesmarować , wymienić olej na nowy przetrzeć koze z kurzu i jakieś małe obeznanie z manetką gazu :D


chyba SpoDkiem  formułka ;]

1,364

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja już rozpocząłem sezon w sobotę :D Teraz czekam na repair kit do pompy i można napierdalać ;p

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,365

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak nie rozpoczynać sezonu :]

Wczoraj olej wymieniony, wszystko przygotowane i zapięte na ostatni guzik.
Wyjazd piękny, podniecenie jak przy pierwszym waleniu konia. Przejechałem 1 km. postawiłem na koło bo chciałem sprawdzić jak reaguje na gaz przy nowym przełożeniu, zajeżdżam na tanksztele sprawdzić ciśnienie i zatankować a tu psikus....  Podjeżdża facet Corsą, mówie, a pewnie jakiś motocyklista bo się uśmiecha :) facet wyciąga odznakę lol :D Pech chciał, że akurat walnąłem gumę jak on przejeżdżał :] Na szczęście fart zadziałał - skończyło się na pouczeniu.
Następnym punktem był Booster, chciałem kupić olej bo miałem za mało. Na miejscu okazuje się, że kapie olej z silnika <sciana> wyczyścili pokrywę z filtra, zakręcili i ciul, dalej to samo... Odkręcili, wyczyścili, wymienili 1 O-ring - pomogło :D
W drodze powrotnej spadły mi gogle z kasku... dobrze, że wylądowały między pasami i nikt po nich nie przejechał...
A, bym zapomniał - schodząc z gumy wyleciała mi klamka przedniego hamulca... Powoli mnie ta magura wqrwia :/

Grunt, że nie wyjebałem :D :D