16

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

mati a Ty tez masz MZ ?

17

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

Derbi Sende 125

18

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

6 to rozmiar całej dyszy a to co Ty podajesz ze 1,0 czy 1,25 to rozmiar otworu ktory jest wewnątrz :) jak bys poszedł do zywkłego sklepu z narzedziami to powinni miec kazdy rozmiar. Albo najłatwiejszy sposob to to co pisałem na poczatku. Kupic nową dysze lub dac do tokarza/ślusarza :)

Husqy SMR-R 450

19

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

ok zamowie sobie taką dysze i pojde z nią do tokarza, dzieki za objasnienia.

20

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

ja sprawdze jaka mam i zakupię większą w najbliższym czasie

21

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

Witam. Panowie i ja wyszło rozwiercanie dysz, kiedyś rozwiercaliśmy y komarkach i WSAkach ale efekty były tylko w spalaniu i zalewaniu świecy :) podejrzewam że robiliśmy za duże skoki w rozmiarach

22

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

Bo powinno sie stosować dysze takie jakie są zalecane. Wiekszość moto ma dysze włozone za małe, a potem można dokupić ewentualnie te "odblokowane" Kosztują z 80 ziko chociaż własciwie nie wiadomo dlaczego :) Płaci sie za rozmiar ktorego producent nie chce podać :)

Husqy SMR-R 450

23

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

więc trzeba by testować metodą prób i błędów, albo zapytać o wymiary kogoś kto kupił takie. Oj coraz bardziej się nakręcam na tą emzete jebaniutka piękna jest

24

Odp: modyfikacje gaznika MZ 125 SM

Panowie konstruktorzy, wiercenie było kiedyś normą kiedy nie było dysz w sklepie, teraz Polska jest potęgą europejską i można sobie kupić za 10-20 zł. Nie jest tak że producent zmniejszył dyszę żeby pojazd nie pofrunął, gaźnik to precyzyjne urządzenie współpracujące ściśle z filtrem powietrza i wydechem, jak wywiercisz czy wymienisz dyszę na zbyt dużą może się okazać że mieszanka zrobi się za bogata i mocy ubędzie zamiast przybyć. Poza tym należy pamiętać że rozmiar dysz niektórych producentów nie oznacza fi a przepustowość cieczy