1

Temat: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

[url]http://motox.pl/newsy-motocross/pomozcie-naszemu-koledze.html[/url]

Jest ktoś z Warszawy kto może pomóc ? To naprawdę  może uratować mu życie.

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

2

Odp: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

moja krew się nie nadaje do oddania .... ale puszcze temat u mnie w pracy ,mam sporo osób które oddają regularnie .

i can do this .. here, hold my beer

3 Ostatnio edytowany przez reklamacje (2011-12-13 00:03:08)

Odp: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

ok to jako honorowy krwiodawaca sie odezwę:
1. nie ma czegos takiego jak oddawanie krwi pod konkretnego pacjenta, to znaczy jest ale w sumie ma to znaczenie dla bliskich ze coś robią, nie ma sytacji gdzie lekarze oznajmia ze nie zrobią ci operacji bo nie dałeś krwi.
2. takie akcje robi sie przede wszystkim po to żeby zaktywizowac ludzi do działania - sam jestem ofiarą takiej właśnie akcji i nie narzekam.  Jak wiesz, ze pomagasz komus konkretnemu łatwiej jest się przemóc, a potem już idzie z górki.
3. Krwi zawsze będzie mało zawsze można oddać - tobie to bez różnicy a komuś możesz pomóc.
4. Nie, to nie boli, i można dostać zwolnienie (jeden dzień) i czekoladę, można po oddaniu krwi wsiąść na moto (ale ostrożnie bez pałowania) tak z pół dnia mozesz sie czuć lekko zmeczony (ale bez przesady)

krótko i na temat: [url]http://krwiodawcy.info/chce-oddac-krew/[/url]
jedyna ściema to czas trwania - o ile na szaserów rzeczywiście masz szanse sie zmieścić w godzinie to np w szpitalu MSWIA nigdy nie zszedłem poniżej dwu.
to czego nie napisali: nie lubią jak przychodzisz oddać krew na kacu i po ostrym ujaraniu :)

to pisałem ja: Reklamacje Reklamacji.
płomień tańczący na kurhanach wrogów.

4

Odp: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

ja oddaje na saskiej kępie i tam idzie szybko, bezboleśnie i na łóżeczku przed LCD na ścianie, postaram sie jutro podjechać ...

i zawsze jak juz wypełnisz kwity pytają czy dla kogoś czy tak poprostu bo jak dla kogoś to daja Ci kwitek na kogo oddałeś i wieziesz ten świstek do szpitala w którym leży osoba dla której dawałeś krew

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

5

Odp: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

chwilę już oddaję krew ( ostatnio jakieś 2 tygodnie temu ) a do tej pory nie spotkałem się z opcją dla kogoś bądź "ot tak " więc albo Śląsk zacofany albo u ciebie są tak do przodu albo byłeś na haju ;> hehe

6

Odp: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

często są akcje, że krew jest dla "kogoś". nie wiem konkretnie jak to działa ale chyba każdy szpital ma jakiś swój bank krwi i może go wtedy wymieniać z innym bankiem krwi pozyskując opowiednią grupę krwi pod konkretnego pacjenta.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

7

Odp: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

dj-mati napisał/a:

chwilę już oddaję krew ( ostatnio jakieś 2 tygodnie temu ) a do tej pory nie spotkałem się z opcją dla kogoś bądź "ot tak " więc albo Śląsk zacofany albo u ciebie są tak do przodu albo byłeś na haju ;> hehe

Ani jedno ani drugie. prawdopodobnie jeszcze nie trafiłes na dużą akcję

tak jak Franz napisał powyżej: "jak juz wypełnisz kwity pytają czy dla kogoś czy tak poprostu "
W uproszczeniu: "dla kogoś" to taki "chłyt marketingowy" aby zaktywizować nowych dawców. Skuteczny zresztą bo zdarzają sie akcje gdzie "dla kogoś" udaje sie zebrac 60 litrów od osób które w większości nigdy wcześniej do stacji krwiodawstwa nie trafiły. Więc ma to jak najbardziej sens.

to pisałem ja: Reklamacje Reklamacji.
płomień tańczący na kurhanach wrogów.

8 Ostatnio edytowany przez Bartek_125 (2011-12-13 17:30:58)

Odp: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

dj-mati napisał/a:

chwilę już oddaję krew ( ostatnio jakieś 2 tygodnie temu ) a do tej pory nie spotkałem się z opcją dla kogoś bądź "ot tak " więc albo Śląsk zacofany albo u ciebie są tak do przodu albo byłeś na haju ;> hehe

Jeśli nie spotkałeś się z taką akcją to kto tu jest zacofany ?? śląsk ?  akurat z tego co mi wiadomo często są takie akcje, niedawno była taka akcja, że chłopak potrzebował szpik i ludzie oddawali.

PS: Ja tylko pomagam rozgłosić tą sprawę więc ode mnie basta. Wątpię że Admin czy tam Mod. z Forum Motox był na haju i dodał taki artykuł.

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

9

Odp: POMÓŻCIE Naszemu KOLEDZE!!!!!!!

ja dopiero co tydzień temu oddawałem krew, ale przekaże dalej może ktoś będzie mógł...

Aprilia SXV 450 #3