16

Odp: Podróż na drz sm?

ja nie raz robiłem na drz trasę warszawa-lublin około 160km na raz, prędkość 110-120 po przejechaniu takiej trasy podobne zmęczenia jak robiłem tą trasę na CBR tylko inne partie ciała bolą (choć wspólną bolącą częścią tyłek).
btw. chłopaki z forum fireblade śmigają na Cebrach po 15000km w 10 dni i jakoś żyją (a na allegro trudno znaleźć bladego 1000 z większym przebiegiem niż 24 000 :)  daje do myślenia)

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

17

Odp: Podróż na drz sm?

dobre z tym przebiegiem

ja w sezonie na thundercacie zrobiłem 12 000 km
w tym 3 tyg postoju - awaria skrzyni :D

na kocie to można polatać tu i tam :)

sprzedam części :
DRZ 400 , KTM EXC 400 / 520 / 525
zamienię koła enduro na koła SM
gg 6777220

18

Odp: Podróż na drz sm?

Odnośnie dbania o własny tyłek to słyszałem jak ktoś, polecał spodenki rowerowe z porządna ilością pianki, które mam już na swojej liście rzeczy niezbędnych. Jeśli wyprawa dojdzie do skutku przekaże co i jak.

19

Odp: Podróż na drz sm?

na takie spodenki to i ja sie czaje, jak by ktos mial cos do polecenia to dajcie linki

525 EXC

20

Odp: Podróż na drz sm?

Jak najbardziej polecam .Jezdzilem drz z mieszanym towarzystwem w Bieszczady .Przebieg niewielki 200km dziennie ale nikt na mnie nie czekał....Jeszcze lepiej jak spadnie deszcz jestes panem sytuacji...Jedyny minus jak to w takich motach patrz na śruby potrafią sie odkręcac przy stałych obrotach..Pamiętam test z motocykla koleś pojechał do Afryki na drz 400 izrobił przebieg 25000 i można było dalej śmigać

21

Odp: Podróż na drz sm?

Bondek właśnie zamieścił ten test nie widziałem wcześniej....Bondek kiedy nagrody w pzm-ocie