1,081

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja sie już do tego przyzwyczaiłem, że SuperMoto jest nisowe nikt nie wie co to jest , ale pewnie niech puszczają w koło swoje drurne programy typu uwaga pirat , albo inne programy podnoszące mi ciśnienie tetniczne . Wogóle w PL nie ma żadnego solidnego programu o motocyklach tym bardziej w tv nie ma nic o supermoto .

motoslide.com

1,082

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

.. i bardzo dobrze, że supermoto jest niszowe i niech tak zostanie.
Chcieli byście by gadali w telewizji jakie to sm jest zajebiste , nakręcili temat na maksiora a potem co....
pół miasta śmiga na supermoto, ale kto śmiga ci co kochają takie sprzęty, czy ci co im telewizja powiedziała co jest teraz trendy.
Mnie z tym jest dobrze i uwielbiam jak jakiś typ pyta czym latasz, ja odpowiadam SUPERMOTO a typ pyta a co to,
to ja wtedy mówię:
są moto i supermoto, moto to te wszystkie zwyczajne jednoślady dlatego ja mam coś co jest bardziej super i daje prawdziwą radość z jazdy :)

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

1,083

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Troche racji masz , ale sm nigdy nie będzie tak popularne jak crossy czy sporty , nawet gdyby telewizja nagłośniła . To trzeba popropstu czuć :)

motoslide.com

1,084

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No bo crossy są fajniejsze :)

http://www.bikepics.com/members/cichy929/
CRF 490 sumo & CRF 250 MX

1,085

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

cichy napisał/a:

No bo crossy są fajniejsze :)

Żeby tylko cross tego nie widział bo popadnie w samo zachwyt!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,086

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ktoś tu chce bana zarobić!?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,087

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gierwi napisał/a:

Ktoś tu chce bana zarobić!?

No właśnie panowie bez takich na forum bo będzie ban!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,088

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

znajomy pod koniec pazdziernika zaproponowal mi swoja CBR600RR w BARDZO okazyjnej cenie ( rozwodził sie i mial sporo problemow)  .... pomyslalem spoko...polata sie chwile i sprzeda , na co moja zonka ( mimo ceny) ze  , nie kupujemy tego dres-pojazdu nawet na 5min ze ona wsiadzie tylko na supermoto :) ....   


(sorki ale cos mi polskie znaki wysiadly)

i can do this .. here, hold my beer

1,089

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A ile chciał, bo szukam jakiegoś motocykla? jest to jeszcze aktualne?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,090

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zaraz Gierwi dostanie bana... za rzeczowe pytania w temacie OFF TOP ;)
Tu rozmawiamy tylko bez sensu i nie na temat. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,091

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja śmigam na SM i kilku kupli też. Ale i tak lokalni policjanci czepiają się że swoimi crossami najbardziej hałasujemy na mieście :D

1,092

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gierwi napisał/a:

A ile chciał, bo szukam jakiegoś motocykla? jest to jeszcze aktualne?

Ja to napisałem? To niedorzeczne a nie rzeczowe! Późno było, zmęczony byłem itp, itd.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,093

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

za dyszla .... nie wiem czy poszła :) ( 2006r)

i can do this .. here, hold my beer

1,094

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

pomocy, czy jak kupie kask shoei vfx-w w rozmiarze xl to bede mogl dac srodek (wysciolke) o L bo to moj rozmiar ale kask xl moge dostac po dobrej cenie?

1,095

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Aleksander.mx napisał/a:

pomocy, czy jak kupie kask shoei vfx-w w rozmiarze xl to bede mogl dac srodek (wysciolke) o L bo to moj rozmiar ale kask xl moge dostac po dobrej cenie?

Producent podaje 4 rozmiary skorup.
Rozmiary wewnątrz od XS do XXL co daje 6 rozmiarów. Więc bardzo możliwe że L i XL to ta sama lub nie ta sama skorupa.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD