16

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

Jak to bywa w większości z rozpoznawalnych i znanych for - im więcej nas tym większy burdel panuje !
Czasem da się nad tym zapanować przy restrykcyjnych zasadach a czasem nie (nie wymienie  nazwy forum)
Zasady powinny obowiązywać na każdym forum,  tak jak i tym bo jak widać  popularyzacja SM będzie niosła za sobą offtop !. Nowi userzy ?  piszą tematy bez sensu jeden za drugim ? Dajcie takiemu człowiekowi odpocząć od naszej strony ( forum ) na miesiąc. Mody nie młody powinien już dawno wiedzieć jak się zachować na forach  bo to pewnie nie pierwsze i ostatnie forum ! Chodzi mi o osoby które ciągle "mają w ch**u Nas" !

17

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

Tom a Ty nadal nie wiesz co to jest off top ? Sam zrobiłem go pisząc !

18

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

przepraszam ze wypowiadam sie w tym temacie .... bo jako kot nie powinienem , ale.... mam pytanie czemu jest cala ta "akcja oparta na slowie "Nowi"  ... tzn jak "stary" user napisze temat odpowiedz bez sensu, to bedzie to ok ? ..bo jest starym kumplem .... kiepsko to wyglada ....

jak trafilem na forum nie planowalem tu wiele zabawic ,ale spotkalem sie z sesownyni odpowiedziami na wiele kwestia oraz  z zajebistym _tak to odebralem_ klimatem tego forum jak i podejsciem wlasnie do nowych ( dzieki Seba , za zaproponowanie miejsca na przyczepie ) na forum .... 

mysle ze fer bedzie jak "Wy" jako ludzie tworzący to forum ...zrobicie taka jawna akcje kogo nie chcecie na forum bo wkurwia i przeszkadza .... mysle ze nikt nie pcha sie na sile gdzie go nie chca....


na swoje uspawiedliwienie napisze ze wlasnie drinuje swoja finke ..... ale to dopiero pierwsza szklaneczka :)

i can do this .. here, hold my beer

19

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

Co wy macie z tymi "nowymi"?
Temat tyczy się wszystkich a nie nowych.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

20

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

hacker masz pytanko na PW,

21

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

moze ja troszeczke od siebie.uwazam ze od jakiegos czasu zrobil sie troche syf na 4um.tzn, nie mam ogolnie nic do spamerow jezeli chca napierniczac liczbe postow nie wnoszac zadnej pomocy to niech to robia w odpowiednim dziale.jak bede mial defa to otworze sabie butelczyne i jak bede chcial sie posmiac albo pokonwersowac  oczywiscie na 4um to wejde sobie np na off top i wiem ze tam beda czekaly mnie wiecej lub mniej dowciapne tematy.a jesli chodzi o konkretne porady i pomoc to wara ze smiesznymi fotkami tekstami ktore wk....wiaja oko.porobil sie troche syf z zakladanymi tematami.ktos kto zaczyna przygode z sm i znajdzie to 4um nie jest w stanie ogarnac tych wszystkich tematow szukajac tego co go interesuje bo musialby 24 na dobe sleczec i wertowac archiwum itd.wystarczy posegregowac z glowa tematy i zrobi sie troche pozadek.za nie przestrzeganie zasad ostrzezenie a potem wiadomo.odnosze tez wrazenie ze w wiekrzosci dotyczy to starych 4umowcow wchodzi tylko przelotem czasami i ani czesc ani pocaluj mnie w dupe tylko przywala kopa komus i zaczyna sie afera poczym gosc znika i znowu go nie ma miesiacami.ach jak ja bym wzial pale i wygarbowal skory kilku to nauczylbym ich kultury.ale to oczywiscie moj punk widzenia .to tyle od siebie

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

22

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

Szczerze Chłopaki przyznam że miałem już tu nie zaglądać po moim poście że więcej pier... niż jeżdzenia  zresztą pożegnano mnie niezbyt przyjemnie, ( można zajrzeć w historię...dobrze że spierdalasz mi ktoś napisał) ale jednak fakt posiadania drz sm i przygody w jaką mnie wciągną czuję się jednak jakoś  z ta stronka związany, moim zdaniem nie powinno się ograniczać młodych buntowników.

TOR JEST WSZęDZIE

23

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

Mnie osobiście odpowiada taka luźniejsza atmosfera na forum. Ale to sprawdzi się przy mniejszej ilości użytkowników. Im więcej ludzi na forum, tym większy bałagan.
Znowu rygorystyczne przestrzeganie regulaminu zabije ten klimat.
Uważam, że trzeba dobrze wyważyć poziom restrykcji odnośnie zachowań na forum. I wcale nie będzie to łatwe. Każdego denerwują inne rzeczy.

Wyzwiska i groźby pod adresem innego użytkownika, oczywiście nie mogą mieć tu miejsca!!!

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

24

Odp: Spamerzy - zmora forum czy nie?

No tak jak mówicie. W sumie tez nie powinienem zabierac głosu, ale jednak może to coś da..
Też załozyłem tutaj konto z myślą, że będzie tak jak wszędzie. Chwilę popatrzę co się dzieje a potem będę zaglądał raz na miesiąc, dwa albo wgl. A tutaj się okazuje, że klimat jest super i ludzie z którymi mozna porozmawiać o naszej wspólnej zajawce. Powymieniać się doświadczeniami pożartować. I niech tak zostanie. Tylko czasem warto komuś powiedzieć albo coś wytłumaczyć niż jechać po nim. Nie każdy, tak jak kolega który odnawiał KTM 600 LC4. Musi od razu wiedzieć kto sobie jaja robi, a kto mówi poważnie i potem się okazuje że ktoś po prostu odebrał to jako pojazd a nie żart.  Wraz z głębszym czytaniem forum wiemy kto jaki jest. I jakiej odpowiedzi się po nim spodziewać.
Wracając do powitalni.
Z tego co sam czytałem o powitalni (nabijanie postów itp). Warto jednak się przywitać. Bo jakoś lipnie to wygląda jak ktoś przychodzi na forum wita się ładnie a odpisuje mu 1 osoba.
Nie musi to byc od razu 50 odpowiedzi, ale kilka powinno być. Ponieważ gość może pomyśleć że forum wymarło albo nowi nie są mile widziani czy coś..
Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp