16

Odp: Stan cylindra

Asmodan napisał/a:

zwymiaruj ten cylinder, jak nie wychodzi poza norme to trzeba go przehonowac, dobrac odpowiednia selekcje tloka i cieszyc sie jazda a nie zastanawiac sie czy kolor odpowiedni. A tak na marginesie to yamahowski oryginalny nowy cylinder ma taki sam kolor.

Asmodan to ty żyjesz?:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17

Odp: Stan cylindra

raku napisał/a:

Mój cylek przebieg 80 mth, zuzycie 0,01 kolor jak widać na pewno nie żólty chyba że jestem dalton :p

[url]http://www.bikepics.com/pictures/2280914/[/url]

poczytaj chlopie a co do daltona odpowiedz teraz sobie sam [url]http://www.nikasil.pl/nikasil4.html[/url]

Post's attachments

Attachment icon 4.JPG 49.76 kb, 53 downloads since 2011-10-09 

Attachment icon nicasil 3.JPG 47.32 kb, 50 downloads since 2011-10-09 

Attachment icon nicasil.JPG 46.66 kb, 52 downloads since 2011-10-09 

Attachment icon nicasil.JPG 46.66 kb, 52 downloads since 2011-10-09 

Attachment icon nicasil2.JPG 49 kb, 51 downloads since 2011-10-09 

Attachment icon po naprawie.JPG 50.19 kb, 54 downloads since 2011-10-09 

Attachment icon przed naprawa.JPG 58.83 kb, 54 downloads since 2011-10-09 

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

18

Odp: Stan cylindra

Mam rozumieć ze mój cylek to shit? bo jakoś do mnie to nie przemawia :D

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

19

Odp: Stan cylindra

raku napisał/a:

Mam rozumieć ze mój cylek to shit? bo jakoś do mnie to nie przemawia :D

fotki z bardzo znanej firmy .opis dokladny.a czy jest jeszcze jakis inny nicasil rozowy czy fioletowy nie wiem.wybor zalezy nie do ,mnie.szczerze mowiac mam to gdzies.ktos zapytal o nicasil podalem przyklad.zdjecia.w cos trzeba wierzyc .kazdy cos innego wie a tak naprawde nie wiadomo kto ma racje.moze to LANGCOURT robi shit.tego nie wiedza najstarsi gorale

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

20

Odp: Stan cylindra

U mnie w LC4 nicasil (fabryczny) miał inny odcień (zbliżony do tego z kwestionowanego cylindra). W innym cylindrze LC4 miałem okazję sprawdzić jak gruba jest warstwa nicasilu (nie wiem czy fabrycznego już) - dziury po odpryskach ewidentnie czuć pod palcem.

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

21

Odp: Stan cylindra

a jeszcze co do nicasilu to jest on od tulei zeliwnej w tym lepszy ze jest twardszy, lepiej odprowadza cieplo, mniejszy wsp tarcia, czy jest jeszcze co przemawia za nicasilem ? Wgl po zatarciu poprzedniego moto zamiast regenerowac nicasil, wstawilem tuleje byla lekka różnica generalnie vmax z 140 do 132 mi spadl, ale zadnych różic w grzaniu sie silnika, ani jakas glosniejsza praca (bo slyszalem taka teorie, ze w nicasilu ciszej pracuje;p) nie zauwazylem. Moze ktos tez zatulejował swoje moto i moze sie pochwalic czy odczuwa róznice miedzy tuleja a nicasilem?

22

Odp: Stan cylindra

DRZ może minimalnie albo mi się zdawało po dłuższym okresie przestoju, ale i tak w tuleji nowy tłok, a "nowy tłok to nowy tłok"

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba