31 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-09-21 19:32:38)

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

Nie mają sensu takie porównania że ktoś włożył 5 tysi a drugi tylko 500 zeta. Bo to oznacza że ten pierwszy przy zakupie (bez urazy) dał się zrobić  w konia a ten co wydał tylko 500 zeta na naprawy... miał więcej rozumu przy zakupie.  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

32

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

525 :d

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

33

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

z tego co wiem, to ktm ma droższe części i szybciej się psuje z powodu większej mocy, szybciej nie znaczy że od razu. DRZ podobno są ciężkie do zajechania, jeśli się o nie odpowiednio dba.

https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyAdrianBartecki/

34

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

Pytałeś o regulacje zaworów: [url]http://www.enduro-adventure.com/new/index.php?option=com_content&view=article&id=238:poradnik-regulacja-luzow-zaworowych-suzuki-dr-z-400&catid=37:poradniki&Itemid=234[/url]

Też dużo czytam i szukam dla siebie DRZty :)

;)

35

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

W DRZ obsługa silnika jest rzadka i prosta. Ja swoją przelatałem pół sezonu na SM czyli ok 4tyś. Przez ten czas wymieniłem 2 razy oliwę, 2 razy sprawdziłem zawory, wymieniłem też uszczelniacze w pompie wody bo zaczęła ciec i właściwie tyle. W zimę przejdzie mały remont zawieszenia, pewnie też uszczelniacze zaworowe wymienię a może nawet i tłok bo trochę oleju wciąga ale trochę już w życiu przejechała to można jej wybaczyć.

Osobiście jestem z DRZ zadowolony. Pomimo że w garażu stoi też Huska SM 610 dużo nowsza i mocniejsza to i tak ujeżdżam Drezyne :)

36 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2011-09-22 07:54:09)

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

PIżOL napisał/a:

...interesuje mnie moto do endurzenia i czasem na koła SM,?

Do enduro drz lub drz e, które w porównaniu z sm maja dupiate zawieszenie i słabe hamulce.
Jest jeszczewersja drz 400s takie soft endurko o mocno obniżonych osiągach 35 ps ( drz, drz e  53ps  i) calkowicie dupiatym zawieszeniu
Nie wiem co chcesz przerabiać enduro na sm czy odwrotnie.

W 2001 r  w porównaniu z wr i exc, drz zają  3 miejce jedynne co było u suzuki na plusie to cena .   W zasadzie przez cały okres produkcji nie przeszedł moderizacji, aż został zastąpiony przez rmx

Jak się sprawy mają z wersją sm nie wiem.

exc 400                 www.oklejsie.pl

37

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

zdaje się że wersja sm jest kiepska do przerobienia ze względu na tarczę przednią ?

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

38

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

tomekkowalski napisał/a:
PIżOL napisał/a:

...interesuje mnie moto do endurzenia i czasem na koła SM,?

Do enduro drz lub drz e, które w porównaniu z sm maja dupiate zawieszenie i słabe hamulce.
Jest jeszczewersja drz 400s takie soft endurko o mocno obniżonych osiągach 35 ps ( drz, drz e  53ps  i) calkowicie dupiatym zawieszeniu
Nie wiem co chcesz przerabiać enduro na sm czy odwrotnie.

W 2001 r  w porównaniu z wr i exc, drz zają  3 miejce jedynne co było u suzuki na plusie to cena .   W zasadzie przez cały okres produkcji nie przeszedł moderizacji, aż został zastąpiony przez rmx

Jak się sprawy mają z wersją sm nie wiem.

głównie bedzie endurzenie

39

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

Panowie a co myślicie o xr 650 R :D ?

40

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

PIżOL napisał/a:

Panowie a co myślicie o xr 650 R :D ?

Do rajdów długodystansowych ok, do endurzenia za ciężki i za wielki.

exc 400                 www.oklejsie.pl

41

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

i lepiej jak coś ma starter

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

42

Odp: Panowie EXC 525 czy DRZ E????oto jest pytanie

już chyba wiem co bedzie...exc 525 six days ...sprzet marzenie,dozbieram kaski i taki sobie zapodam..bede głownie endurzył,bo to tylko kocham :D