886

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzieki Tomaszu za wspolna wyprawe. Jak zwykle super. Pod Plazą to myślałem że się popłaczę ze śmiechu przez tego gościa na ogarku :D

No niestety Tomek, cos nie chce Ci się ten KTM zje*ać, kupiłeś jakiegoś felernego, który ciągle jeździ...

A mi dalej nie wskakuje 6stka w WRce, kurde te Yamahy maja cos nie tak ze skrzynia. Od momentu jak kupiłem to nie da się jej wbić :(

887 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2011-09-13 23:49:27)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

No niestety Tomek, cos nie chce Ci się ten KTM zje*ać, kupiłeś jakiegoś felernego, który ciągle jeździ...

A mi dalej nie wskakuje 6stka w WRce, kurde te Yamahy maja cos nie tak ze skrzynia. Od momentu jak kupiłem to nie da się jej wbić :(

No jeździ i jeździ już myślałem czy by tak coś zrobić z nim żeby się spierd.... bo to nie podobne do KTM'a. A z tym 6-tym biegiem ja nie miałem problemów dopiero jak go tobie sprzedałem to coś się zaczeło dziać. Widzisz może go źle zamontowałeś ?

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

888 Ostatnio edytowany przez JACA (2011-09-14 00:12:36)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nie wiem Tomek... już nie mam sił, w weekend spróbuję wsadzić ten 6 bieg na odwrót. W ogóle coś jest nie tak. Co jakiś czas trzeba olej zmieniać, filtr czyścić i sprawdzać zawory. O! I 2 razy musiałem watę w tłumiku wymieniać! Nie wiem czy ja mam takiego pecha czy ten model tak ma??

Chyba kupię CRF, przy niej nic nie trzeba robić.

889

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

W drugą strone na pewno wejdzie 6stka :)
5 -> 4 -> 3 -> 2 -> 6!
Wyzdrowiałem już prawie, ręka do offroadu się nie nadaje ale na asfalt śmiało mogę jechać, będzie trzeba się ustawić :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

890

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca a może zamień ten twój słynny wsteczny bieg na 6-kę :) Wtedy powinno działać. Ja tak będe niedługo robił, bo mnie też wkurza, że 7-ka mi nie wbija :/ Jakby co to foty porobię :)


Peka - jak zawsze. To będzie asfalcik i może jakiś lekki teren :)



Ja narazie odpadam. Chory jestem a poza tym to te Yamahy się sypią jednak..... muszę linkę z gazu wymienić. Już nigdy nie kupię Yamahy.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

891

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Witam.

Jak z weakendem wyglądamy, latamy coś.

Na kiedy czas  rezerwować na sobotę czy niedzielę ?

exc 400                 www.oklejsie.pl

892

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja teraz odpadam :/ Coś mnie ta choroba nie lubi. Ale wstępnie jestem chętny na kolejny weekend (24-25)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

893

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:

Witam.

Jak z weakendem wyglądamy, latamy coś.

Na kiedy czas  rezerwować na sobotę czy niedzielę ?

Ja na pewno obecny  ;)  ale narazie tylko nie wiem czy sobota czy niedziela. Moja coś planuje żeby z bajtlami kajś jechać  :/ . Dam znać jutro.

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

894

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A więc ... w zasadzie mi to wszystko jedno może być sobota lub niedziela  ;)

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

895

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Mi w sumie też rybka.

Zobaczymy jak inny pasuje

exc 400                 www.oklejsie.pl

896

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

panowie, wczoraj byliśmy ze skotniolem na hałdzie w Trachach, super miejscówka, dużo podjazdów, przejazdów, krótkich hopek
miejscy jakby przygotowane do jazdy :)  kostki raczej powinny byc :)

897

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Też wczoraj z kumplami  Trachy zroniłem. O której byłeś ?

Trachy tylko do pażdziernika, spotkaliśmy leśniczego ( zresztą na koniu do pogoni za moto.)  który gadał że lasy państwowe przejmują hałdę i od pazdiernika zaczynają zalesianie.

exc 400                 www.oklejsie.pl

898

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Hanys[/url]


Świetne haha :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

899

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

maciek mx wysłałem Ci mój tal. na pw.  Jutro tak koło 10 walimy na kotlatrnię, daj cynk jak masz chęć się dołączyć

exc 400                 www.oklejsie.pl

900

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Proponuje dzisiaj. Tak po 14:00 mam czas do ok. 18:00... Jutro raczej odpada bo kumpel ma dzisiaj kawalerskie :]