1 Ostatnio edytowany przez raku (2011-08-05 09:53:33)

Temat: Jakie gumy?

Witam, Pany jest taka sprawa chcem kupić dwa komplety opon, jedne na pewno to będą ''Mutanty'' ze na szutrach będą dawały rade to sie domyślam ale pytanko jak na asfalcie sie one zachowują? Chodzi mi o winkle itd.
Komplet drugich opon jakie chcem kupić to typowo szosowe i zależy mi na jak najlepszej przyczepności nie patrząc ile km przelatają.
Osobiście skłaniam się do Pilot Powerów, bo na tych gumach już jeździłem i wiem ze są to dobre oponki,chodzą mi po głowie jeszcze metzelery sportec M5 co o nich sądzicie?
napiszcie cos o
-dunlop sportmax d208
-pirelli dragon supercorsa

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

2

Odp: Jakie gumy?

jeżdżę na Sportmaxie, zajebiste oponki ;)
fajnie trzymają ;)
nie mam porównanie z pirelli ani z metzelerem, ale Sportmaxy naprawdę fajnie trzymają ;)

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

3

Odp: Jakie gumy?

na 208 jezdzilem erłanem. Calkiem dobre opony. Co prawda nie tak dobre jak 211, ale jezdzilem na nich na kolanie to musza dawac rade. Ja mam inna technike. Nie zsowam dupy w zakrecie tylko jezdze w wiekszych pochyleniach. Nie puscily.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

4

Odp: Jakie gumy?

Michelin Pilot Power'y
Pozamykane do końca, podnóżki starte a zawias fabrycznie wysoko ustawiony pod enduro. Stopale w każdych warunkach. Ja posiadam zwykłe Pilot'y - nie dwuskładnikowe 2CT i jestem cholernie zadowolony, najlepsze na których dotychczas jeździłem. W terenie też można ogarnąć :P

5 Ostatnio edytowany przez Peka (2011-08-05 11:19:24)

Odp: Jakie gumy?

Mutant pierwsza klasa, szybko sie grzeje i ani razu mnie nie zawiódł :) Można śmiało składać się do oporu :D
Teraz będe zakładał Qualifiera na tył to porównam :)
aaa Mutant na tyle wytrzymał mi 8tyś km.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

6

Odp: Jakie gumy?

pirelli diablo corsa III :) twarde czoło opony gwarantuje wysokie przebiegi miękka mieszanka na bokach dobre trzymanie w zakrętach. naprawdę opony warte swojej ceny.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

7

Odp: Jakie gumy?

Mutanta możesz katować, zamykać itp i nigdy nie zaskoczy Cie w sposób negatywny. Nagrzewają się szybko i żywotność jest niezła, tył u mnie HVA wytrzymał 5,5tyś.

8

Odp: Jakie gumy?

Ja ostatnio zmieniłem Mutanta na Quailifiera.
Jazda na asfalcie na  mega + dla Qualifiera
Na szutrach prym wiedzie mutant.
Ale ja szutrów unikam więc jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony ze zmiany.


joł

9

Odp: Jakie gumy?

I na sportową oponke padło na Pirelli Dragon Supercorsa Pro :D mam nadzieje ze oponka da rade.

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

10

Odp: Jakie gumy?

ja zmienilem w tym roku z Heidenau na Dunlopy Mutanty.
Ej... inny motor... mozna sie skladac w zakrecie, az milo...

Huska 701 '17

11

Odp: Jakie gumy?

Z tego co czytam o hidenauach to jedynie na szutrach można na nich pośmigać reszta kaput ;p

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

12

Odp: Jakie gumy?

raku napisał/a:

I na sportową oponke padło na Pirelli Dragon Supercorsa Pro :D mam nadzieje ze oponka da rade.

Mi wlasnie przyszly DIABLO supercorsa. Nie wiem jak dragony, ale mysle ze dadza rade :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

13 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-12-28 17:31:06)

Odp: Jakie gumy?

Panowie, pytanie na szybkości. Muszę kupić nowe opony. Dotychczas miałem na przodzie pilot power i byłem z niej bardzo zadowolony, więc.....

Czy mutanty będą na asfalcie lepsze od pilot powerów ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

14

Odp: Jakie gumy?

ja mam Contiforce SM i trzymaja super ale tył po 3,5 tys km się kończy

15

Odp: Jakie gumy?

Mówicie, że dobre te Mutanty? Idzie jakoś w lesie polatać?

READY TO >> TERROR