676

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

maciek_mx co ty gadasz :P wyrazów, owszem niema tam jakiegoś super asfaltu (wyczuwalne łaty, pęknięcia i łączenia) ale jeździć się tam d,a lecz jak od kogoś słyszałem "że jest to dosyć śliski tor".  [url]http://cafe-milano.nazwa.pl/group/wordpress/?page_id=434[/url] tu są zdjęcia z zeszłego roku jak chłopaki tam śmigali na imprezie ;)

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

677

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie. Kiedy latamy ? Trzeba gumy ćwiczyć, bo ja na przykład dzisiaj przytarłem już tablicę :) Co z tego, że zaraz po tym wyj*****m na plecy. Ale liczy się :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

678

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Rozwalasz mnie hehe :D

Mysle ze jutro mozna pomyslec. Ponoc pogoda ma sie poprawic. Tomek chetny, Ja chetny, Ty napewno tez Daniken. A reszta? jezdzimy co?

679

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Choćby się waliło i paliło będę jeżdził i niech ktoś mi sppróbuje powiedzieć Tomek no weź nie jeżdzi bo mokro to mu powiem że jeżdże bo mi sie chce i wogóle mi nie przeszkadza że mokro bo już nie mogę wyrobić bez latania choćby na mokrym... a jebie mnie to i tak będę jeździl bo mi się tak chce i koniec i nie próbujcie mi tego obżydzić normalnie i tak nie dacie rady bo mi się chce i koniec i co tam nie bede się innymi przejmował tylko se wezne sprzęta i se pojeżdże....  Jutro tak koło 17- tej?

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

680 Ostatnio edytowany przez Ronin_Duke (2011-08-02 01:35:52)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Maciek_mx, byłem niedawno na driftach driftach w wyrazowie i widziałem że położyli łaty w tych miejscach gdzie kiedyś były największe dziury i właśnie wtedy mnie olśniło że warto byłoby przetestować jak się lata. Tor nie jest jakiś mega ale przycierkę a nawet slajda jakiegoś można poćwiczyć.

Dzięki JACA, zagadne predatora308 :)

Daniken, pewnie nie raz się widzieliśmy ale nie było okazji pogadać. Ja latam na Duku 1, z troche przerobioną czachą. Kiedyś było mnie najpierw słychać a później widać ale wróciłem do ori wydechu i teraz moto gada jak elektryk..
Moja wpadka, biję się w cyca, nie zaliczyłem przywitalni, poprawie się niebawem. Kiedy latam? Kiedy popadnie i gdzie popadnie ale dopiero teraz lepiej z czasem więc będe śledził śląsko-terrorowe ustawki i może w końcu uda się polatać z wami:D

hehe, a co do łat i łączeń w asfalcie.. dlatego mamy supermoto a nie szlifiery nie? ;D

Beats Per Second

681

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Czerwony Duke ? :)


No to dziś o 17-stej :) Gdzie ? Chudów ? Auchan ? Wirek ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

682 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2011-08-02 11:10:05)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

No to dziś o 17-stej :) Gdzie ? Chudów ? Auchan ? Wirek ?

Napisz gdzie Ci lepiej pasuje a my się dostosujemy  ;). Dawać ludzie zgłaszać się bo dawno w kupie nie lataliśmy  :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

683

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Witam.
Ja na wakacjach,  po 22 wracam do gry  ;) .

Pozdro.

exc 400                 www.oklejsie.pl

684

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Cały czarny.
Ja jeszcze w rozsypce po powrocie ale postaram się być na 17. Napiszcie tylko miejsce spotkania bo jeszcze nie znam Waszych miejscówek. No i czy latacie w terenie czy asfalt bo z moim skokiem zawieszenia to w terenie nie poszaleje chociaż wymiękać od razu na starcie nie zamierzam w razie czego;)

Beats Per Second

685

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Mi osobiście najbardziej Auchan w Gliwicach pasuje :)


Ronin_Duke jak się wyrobisz tak do 16 to dzwoń, razem polecimy do miejsca przeznaczenia :) Masz PW

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

686

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzięki koledzy za wspólny wypad. Mam nadzieję Ron, że będziesz częściej wpadał na śmiganie. Jak to zwykle tutaj bywa, trochę asfaltu, trochę offroadu no i do tego po opadach. Przyczepność w terenie rewelacja haha. Do następnego! Ja tak myślę, że najprędzej piątek. A jak weekend będzie git to wiadomo.

Tomek jak tam KTM?? kiedy go zrobisz?

687

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ogarnięty, 22 po wakacjach wracam do gry  ;)

exc 400                 www.oklejsie.pl

688 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2011-08-02 23:30:42)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tak, tak przyczepność w lesie po deszczu na naszych gumach to rzecz bezcenna  :P . Ronin następnym razem tylko zabierz "odpowiedni" wydech  ;) . Do następnego

Tomek hmm troche późno wracasz ale najważniesze że sprzęt masz ogarnięty  :) . Czekamy na Ciebie no bo kto inny nas tak w terenie sponiewiera jak Ty  :P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

689

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Hehe, no latanie mieliśmy super:D na myśl o torze sam rogal mi wraca na gębe:D obiecuje że na kolejną ustawkę zabiore ten prawdziwy wydech;) na teren musze skołować zawias z LC4 chyba;) Pozdro chłopaki i do następnęgo! (ja już się pisze)

Beats Per Second

690

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Było ekstra :) Asfalt, potem lekki teren i tor na końcu :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.