541 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-07-15 17:08:46)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Kurna duke... toś dowalił jak łysy warkoczami o kant głowy... akurat ten tydzień jestem na urlopie... Wracam w poniedziałek o świcie... to chyba, że wtedy :P

Mimo to jeśli by wam pasowały okolice śląska to podrzucimy wam dobre pomysły na ten wypad. Jestem na forum śląskich motocyklistów i tam jest pełno fajnych miejscówek do polecenia.

W poniedziałek o świcie to nam możesz co najwyżej pomachać z okrzykiem... do zobaczenia ;) A ja znam "łysy grzywka o kant kuli"  :D

To, to... cholerny pech  :( No cóż dobre i to oczywiście każdy pomysł fajnej traski będzie szczegółowo rozważony :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

542 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2011-07-15 17:17:08)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jaca z tłumikiem bułka z masłem . Kup tylko wypełnienie, w Olek motocykle za niecałe 90zł,  mata o wymiarach 100cm x 50cm powinna wystarczyć, u mnie weszła na styk.

exc 400                 www.oklejsie.pl

543

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja w niedzielę nie polatam. Wybieram się na Master Truck do Opola. Leci też ktoś ?

Ale za to jestem bardzo chętny na jakiś terror w tygodniu.

Filmik jest gotowy i aktualnie ładuje się na youtube. Dziś max jutro będzie do oglądania.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

544

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://www.youtube.com/watch?v=hIoWCbGxb-A[/url]

Gotowe. Jak tam blachy ? Osobiście nie udało mi się żadnej przeczytać :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

545

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak widzę nikt z wyjątkiem tomekkowalski i Jacy nawet nie jest zainteresowany by odpowiedzieć na propozycje forumowego zlotu.  :(

Daniken ty też nie... poćwiczysz z nami podjazdy  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

546 Ostatnio edytowany przez TomNaked (2011-07-16 10:19:03)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

DukeSebo.... mówiłem że pogadam z chłopakami bo na żywo trochę lepiej to wychodzi ( face to face ). Jest to nowy pomysł więc trza trocha czasu także nie spinaj się tak  ;) . Sierpień to miesiąc urlopów i u mnie też jest podobnie ( pierwsza połowa miesiąca ). Trzymaj kciuki bo moze u nas jest tak że na poczatku wszystko wygląda kiepsko, na a potem.... no wiesz  :P

PS: Daniken coś z tym filmikiem nie jest ok. Mam info że w naszym kraju jest zablokowany  :/

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

547

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dukeSebo napisał/a:

Jak widzę nikt z wyjątkiem tomekkowalski i Jacy nawet nie jest zainteresowany by odpowiedzieć na propozycje forumowego zlotu.  :(

Daniken ty też nie... poćwiczysz z nami podjazdy  ;)

Gdyż, iż, ponieważ wiem na pewno, że nie dam rady jechać na ten zlot więc zamętu nie będę siać. Jechać bym chciał ale nie urwę się na cały weekend :/

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

548

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Filmik bomba ale prawa autorskie blokują mi dostęp przez youtube'a niestety :(

Można to ominąć ale wtedy jest kiepska jakość filmu... [url]http://www.youtube.com/watch?v=_SZ3WZsw95M&feature=related[/url]

549

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Zablokowali go prawie wszędzie chyba. Zgłosiłem spór na temat, że to mój filmik i zobaczmy co się stanie.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

550

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Daj go na Vimeo tam raczej nie blokują

exc 400                 www.oklejsie.pl

551

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:

DukeSebo.... mówiłem że pogadam z chłopakami bo na żywo trochę lepiej to wychodzi ( face to face ). Jest to nowy pomysł więc trza trocha czasu także nie spinaj się tak  ;) . Sierpień to miesiąc urlopów i u mnie też jest podobnie ( pierwsza połowa miesiąca ). Trzymaj kciuki bo moze u nas jest tak że na poczatku wszystko wygląda kiepsko, na a potem.... no wiesz  :P

PS: Daniken coś z tym filmikiem nie jest ok. Mam info że w naszym kraju jest zablokowany  :/

Wiem, wiem jak jest... trzeba delikatnie pod włos namawiać kolegów na latanie ;)

Nie spinam tylko zwracam się do facetów... jakby nie było noszących jajka ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

552

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:

Daj go na Vimeo tam raczej nie blokują

Na samego youtuba ładował mi się 9 godzin :) Jak nic to nie pomoże to wieczorem wrzucam na vimeo.


Zobaczcie teraz, bo u mnie zaczęło działać. [url]http://www.youtube.com/watch?v=hIoWCbGxb-A[/url]

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

553

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

idzie  :D

exc 400                 www.oklejsie.pl

554 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2011-07-16 11:05:09)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

K....   mistrzostwo    :D 

Aż chce się latać, wale zaraz zmieniać koła  ;)

exc 400                 www.oklejsie.pl

555

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Zajebisty filmik Daniken!
Działa normalnie u mnie.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS