1 Ostatnio edytowany przez kowal10 (2011-07-15 10:30:04)

Temat: czesci do generic trigger 50 sm - problem

witam wszytskich. jestem nowym uzytkownikiem. 3 dni temu kupilem sobie generica triggera SM 50. sprowadzonego ze szwajcarii. jest on troche uszkodzony dokladniej tylko plastiki, mechanicznie jest okej, i mam problem bo nie moge znalezc do niego czesci, najbardziej zalezy mi na przodzie, czyli czacha, klamki, lampa gdyby ktos cos wiedzial gdzie moge je kupic albo czy pasuje od innego modelu bede bardzo wdzeczny

2

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

po pierwsze to już po standardzie powiem że wypadałoby się przywitać !!!

po drugie to przód zrobisz sobie na uniwersalkach - czacha, błotnik, manetki wszystko jest do dostania na allegro a poskłada to do kupy nawet 3 latek

3

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

napisalem witam wszytkich na poczaku posta ale zrobie to jeszcze raz bardziej uroczysci, Serdeczni witam wszytskich forumowiczów :)  a co do triggera to moglby ktos linkac na allegro jakas czache uniwersalna tak jak napisal kolega wyzej ktora bedzie do niego pasowala bo nie bardzo sie orientuje

4

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

bardzo prosze o pomoc

5

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

jest takie cos jak przywitalnia. Owiewek uniwersalnych jest bardzo duzo wpisz w wyszukiwarce np.POLISPORT lub ufo lub nie wiem wystarczy poszukac.

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

6

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

Domyślam się, że to jakiś niskobudżetowy chinol - rozejrzyj się czy i pod jaką nazwą jest/było to sprzedawane w PL i uderzaj do ASO tej "marki".

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

7 Ostatnio edytowany przez kowal10 (2011-07-15 11:31:22)

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

on pracuje na silniku jak w aprilii rs 50, ja dostalem go przez przypadek praktycznie, mam honde trx 400 quada, jet force tsdi bo ogolnie sprowadzamy motory i samochody ze szwajcarii niemiec itd, i ten dostalem w prezencie mozna powiedziec, ale przejechalem sie i powiem wam ze 80 na liczniku i zamkalem go odrazu a motor 3 lata nie pracowal wogole i fajnie sie na nim jezdzi, mlody jest bo 2008r i mi sie spodobal dlatego chce go zrobic ale nie moge sie doczytac pod jaka nazwa byly sprzedawane pol

8

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

i dla scislosci to nie chińczyk tylko jest produkowany w australii i dziala na podzespolach aprilli

9

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

Dupa tam,chinol i tyle,to po raz.
Sprzedawany w Polsce pod taką nazwą jak piszesz,to po dwa.
Podzespołów Aprili tam raczej nie ma,nawet silnik to tylko kopia Minarelli AM6,to po trzy.

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

10

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

nie to nie jest chinol, to jest australijczyk jak nie wiesz to poczytaj;D

11

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

Taki to Australijczyk jak polski jest Romet i jak austriackie jest CPI,nie rań mnie.

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

12

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

ty wiesz swoje ja wiem swoje, nie mam zamiaru sie sprzeczac o takie cos;D i tak zrobic go musze najwyzej na sprzedaz i zostanie mi narazie honda trx400 ex i jetek, znalazlem blotnik, owiewki na reke i czache tylko nie wiem czy czacha bedzie pasowala moze ktos bedzie wiedzial tu jest do niej link: [url]http://allegro.pl/owiewka-ufo-uniwersalna-najtaniej-z-halogenami-i1691770279.html[/url]

13

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

[url]http://allegro.pl/nowy-uniwersalny-blotnik-przod-supermoto-polisport-i1700076169.html[/url]
tu masz blotnik powinien podejsc, ale wystarczy jesli zobaczysz swoje mocowania.

a co do silnika to faktycznie jest to podrobka minarelli am6 , wiem bo sam mam CPI SM i choc czesci wszytskie pasuja od włoskiej produkcji , jest to jednak tajwanskie dzielo. Chodz uwazam ze nie ustepuje on wloskim odpowiednikom .

14

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

Popatrzyłem na toto - trzeba przyznać, że chińczycy powoli zaczynają się wyrabiać, ten już nie odrzuca przy pierwszym spojrzeniu.
Ciekawe jak z zawieszeniami im idzie ;)

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

15

Odp: czesci do generic trigger 50 sm - problem

raczek a ta czacha co linknalem na gorze to myslisz ze bedzie pasowala?