526

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Elo elo , taka ekipa się robi to będę na 1000% , też wezmę pendriva -chętnie zgrał bym materialik ;]

Właśnie przyjechałem z toru kartingowego z M1 w Zabrzu :) pogadałem z chłopakami i wpuścili mnie "po cichu " na kilka lapów :D:D miałem zamiar zrobic ze 3-4 a przejechałem chyba z 10 , strasznie wkręca.
Ciekaw jestem jaki czas tam można wykręcić na SM-ie w porównaniu do rekordu toru gokardem .

527

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No ja niestety odpadam. Nie ogarnąłem jeszcze lampy tylnej a poza tym mam jutro robotę do 20 stej :/ Następnym razem z wami polatam :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

528 Ostatnio edytowany przez Bartek_125 (2011-07-13 00:13:02)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

HuskyRider450 napisał/a:
Bartek_125 napisał/a:

Chłopaki jeśli mogę spytac to  się spytam czy latacie może w okolicach Cze-wy ?? Tor wyrazów czy coś w tym stylu ? Terrory w tych okolicach się odbywają??

Ja latam po Wyrazowie dość często, tor podniszczony ale można się fajnie pobawić. ;)

JACA napisał/a:

Wyrazów w sumie można się wybrać... jest ślisko ale za to można slajdy poćwiczyć.

Jak będziecie się wybierali to dajcie znać ;P wpadnę pooglądać i może troszkę się z wami polatam, puki co na TDR 125 ale na przyszły sezon powinno być już coś porządnego  :D

Pozdro. ;)

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

529

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

czyli dzisiaj o 17 na wirku ??
wpadne na kostkach i łogień :)

530

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dzymol napisał/a:

czyli dzisiaj o 17 na wirku ??
wpadne na kostkach i łogień :)

Tak jak lać nie bedzie to punkt 17 na miejscu trzy sprzety # 61 # 86 # 34 ;P

# 61

531

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

wbijaj Bartek_125 ja też wpadam na 125 hehe

532

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Zgadamy się jak będzie lepiej z kasą :P Bo teraz Jest ale na weekend potrzebna  :lol:

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

533

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

twardy211 napisał/a:
dzymol napisał/a:

czyli dzisiaj o 17 na wirku ??
wpadne na kostkach i łogień :)

Tak jak lać nie bedzie to punkt 17 na miejscu trzy sprzety # 61 # 86 # 34 ;P

no pany toście pokazali
łogień nabrał calkiem nowego znaczenia :)

534

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

WITAMMMMM =)
Widze na śląsku SM jest duzzzo wielokrotnie widziałem w Rudzie Śląskiej tego  typu moto i szczerze powiedziawszy jak widziałem osobe na SM i nie wazne czy to 125 czy 990 to miałem takiego banana na ustach ze szok:) Wiec jak tylko pogoda sie zrobi to chętnie bym polatał z wami jednak ja  aktualnie nie moge za bardzo "szaleć" poniewaz niedawno miałem operacje kregosłupa ale na latanie 4 fun zawsze sie pisze=)

535

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

lata ktoś dzisiaj w terenie ?? :)
błotko to jest funnnnnn :)

536

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ibis, szkoda, że wtedy w czwartek nie pojechałeś z nami... Miałbyś co wspominać. Dzisiaj odpadam  bo co chwilę leje...

Propozycja na niedzielę - wypad na jurę krakowsko-częstochowską, ponoć fajna trasa asfaltowa jest. W międzyczasie można o offroad zachaczyć :D

Wrzucajcie filmiki kur.....!!!!!

537 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-07-15 16:44:22)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tętni tu u was życie jak za starych dobrych czasów w TERRORZE WARSZAWY... teraz wszyscy są tak zaoferowani czwartkowymi treningami na Bemowie i własnym samodoskonaleniem, że zapomnieli o tym iż da się też jeździć w inne dni tygodnia. :|

Ale przejdę do rzeczy... chyba nie zaglądaliście do tematu zlotowego z minionego weekendu. Jest plan by wypad zrobić tym razem gdzieś w góry, termin już ustalony 12/13/14/15 SIERPNIA (15 to poniedziałek i dzień wolny od pracy)
Tradycją naszych spotkań jest to by każde kolejne było o jeden dzień dłuższe od poprzedniego.

Czy znajdą się tu ewentualni chętni na taki wyjazd, jak również... czy znajdzie się ktoś mający rozeznanie w fajnych trasach.  :) 

Aktualna lista chętnych  :) 

  1.  Laska3001 (bez Hackera, sama Laska)
  2.  Brzoza
  3.  dukeSebo
  4.  Ponczo
  5.  młody żonkoś sam pan Beret
  6.  ConQest
  7.  daniel91x
  8.  Kula (chce ale jeszcze nie wie czy będzie mógł)
  9.  Gajos
10.  Bombka/Gajosa brat
11.  Jery
12.  Misa
13.  Tabul
14.  Barteksm (nie pierdziel bo dopisuje Cię do listy, wiem że zrobisz wszystko by polecieć z nami, oponę już masz ) ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

538

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A zamiast zlotowych koszulek i znaczków, każdy dostaje w gratisie... moc wrażeń i naprawdę ostre zapier... hm...znaczy się szybkie jeżdżenie ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

539

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Cholera termin mi nie pasuje max. od 8 urzęduję na Helu.

Jutro na off road ktoś się pisze tak po 15.

exc 400                 www.oklejsie.pl

540

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Kurna duke... toś dowalił jak łysy warkoczami o kant głowy... akurat ten tydzień jestem na urlopie... Wracam w poniedziałek o świcie... to chyba, że wtedy :P

Mimo to jeśli by wam pasowały okolice śląska to podrzucimy wam dobre pomysły na ten wypad. Jestem na forum śląskich motocyklistów i tam jest pełno fajnych miejscówek do polecenia.