16

Odp: Okleina na sprzeta

szablony jakby ktos miał to sam moge cos wyskrobac   :D ale z tym ciezko a w blizzmoto ci nie dadzą bo sam chcialem zeby sobie orientacyjnie projekt zaplanowac

http://bleft-style.blogspot.com/

http://www.bikepics.com/members/bleft1/

17

Odp: Okleina na sprzeta

W sumie to ich interes :)

Ja mam okleinę robioną w Blitzmoto, w końcu lokalny kolega :) dodatkowo pomagałem w załatwieniu oklein dla Rybskiego i Żułtego, wszyscy jak narazie zadowoleni:) ps. Okleilem nawet swój kask :) naprwde polecam Blitz nie tylko dlatego, że to kolega , ale chyba nie znajdziecie lepszego stosunku jakość/cena w polsce...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

18

Odp: Okleina na sprzeta

Witam,
polecam

[url]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1717318965[/url]

dla czytelników forum zniżka 5% na hasło: supermoto

pozdrawiam

budyń

19

Odp: Okleina na sprzeta

oo to bardzo dobrze sie sklada bo tez i takie cus bede zamawial a jakis rabacik zawsze sie przyda :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

20

Odp: Okleina na sprzeta

qb napisał/a:

Koledze chyba chodzi o zwymiarowane szablony.

Chyba tak, takie kontury tylko "do pokolorowania" :lol: .
Ktoś kiedyś wrzucił tu kilka takich szablonów, więc może powtórzy?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2011-07-14 18:06:26)

Odp: Okleina na sprzeta

tegma napisał/a:

W sumie to ich interes :)

Ja mam okleinę robioną w Blitzmoto, w końcu lokalny kolega :) dodatkowo pomagałem w załatwieniu oklein dla Rybskiego i Żułtego, wszyscy jak narazie zadowoleni:) ps. Okleilem nawet swój kask :) naprwde polecam Blitz nie tylko dlatego, że to kolega , ale chyba nie znajdziecie lepszego stosunku jakość/cena w polsce...


siema tegma, ze tak powiem... cos dlugo ten magiczny srodek do mnie ta poczta idzie hehehehhe ;p

ps. sorry ze nie na temat  :P

22

Odp: Okleina na sprzeta

Dzwoniłem przed chwilą do Blitzmoto, bo nie widziałem w ofercie Husqvarny i uzyskałem odpowiedź że "no problem".
Dodatkowo mają teraz promocję i jeżeli przyślecie im plastiki to odeślą je fachowo oklejone w cenie oklein i zapłacicie 320 zł + przesyłka "tam".
Co prawda ja na razie odpadam, ale nowe okleiny będą od nich (kiedyś).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: Okleina na sprzeta

bleft napisał/a:

szablony jakby ktos miał to sam moge cos wyskrobac   :D ale z tym ciezko a w blizzmoto ci nie dadzą bo sam chcialem zeby sobie orientacyjnie projekt zaplanowac

też kiedyś chciałem sam sobie zrobić projekt i zapytałem o szablon w blitzmoto - dostałem odpowiedź "mamy gotowe szablony ale nie udostępniamy ich nikomu"

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

24

Odp: Okleina na sprzeta

a ja wam proponuję race styles z Niemiec Mega odjazdowe grafiki + super jakość. Można dać swój projekt

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

25

Odp: Okleina na sprzeta

Maniek a jak cenowo wychodzą?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

26 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2011-07-15 08:03:49)

Odp: Okleina na sprzeta

ja z wszystkimi plastikami indywidualną grafiką indywidualnymi logami zapłaciłem 2tyś To jest profesjonalna firma. Robią okleiny dla zawodników z MŚ i mistrzostw Niemiec.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

27

Odp: Okleina na sprzeta

To ja wiem, ale dla mnie raczej za drogo. Plastiki brałeś też od nich? Cena z oklejeniem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

28

Odp: Okleina na sprzeta

własnie okleiłem dzis swoja huske stickerbombem
ale zapomniałem jak sie wrzuca fotki to jak by ktorys kolega laskawy wyjasnij na pw albo link podeslal bo nie moge znalezc  to bym wrzucil foty

525 EXC

29

Odp: Okleina na sprzeta

[url]http://imageshack.us[/url]/

uploadujesz fote, kopiujesz linka, wrzucasz go miedzy [img]"LINK"[/img]
i sie wyswietla

Huska 701 '17

30

Odp: Okleina na sprzeta

dzieki, wlasnie chodzilo mi o te "img"  foty juz wrzucone

525 EXC