301

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dostałem dzisiaj nową dętkę bo stara się przebiła. Zawiozłem do wulkanizatora on założył wszystko ładnie pięknie itp. Wracam do domu, założyłem koło. Poszedłem się przejechać, chwilkę 1km maksymalnie 2km. Wracam do domu i.... gwóźdź w oponie. No cholera jasna !!! W poniedziałek zaklejam dętkę i założę nową oponę. Może do niej będę miał więcej szczęścia. Nie polatam w ten weekend :/

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

302

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Lata ktoś jutro

exc 400                 www.oklejsie.pl

303

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ja pewnie pośmigam trochę po okolicach ale puki co nie jestem w stanie okreslic o której ...

304

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Witam po długiej nieobecności :P . Jestem już na miejscu i mogę pośmigać. Tomek myśle że jak bedzie jutro w miare dobra pogoda to możemy się spotkać no np. na Chudowie? Przesyłam Ci na PW mój numer. No ludziska ktoś jeszcze sie pisze? Już wiemy że Daniken odpada  :( . Jaca, Skotniol, Peka no i inni co tam jeździmy?

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

305

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

TomNaked napisał/a:

Witam po długiej nieobecności :P . Jestem już na miejscu i mogę pośmigać. Tomek myśle że jak bedzie jutro w miare dobra pogoda to możemy się spotkać no np. na Chudowie? Przesyłam Ci na PW mój numer. No ludziska ktoś jeszcze sie pisze? Już wiemy że Daniken odpada  :( . Jaca, Skotniol, Peka no i inni co tam jeździmy?

Cześć! Ja raczej nie dam rady jutro, dopiero sie impreza skonczyła a w poniedziałek mam egzamin więc raczej nici z latania.
Ale spoko, 2 egzaminy mi zostały jeszcze polatamy :D  Pozdro!

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

306

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ja bede latał koło 15

307

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tomek dopiero tak koło 16 mogę do Chudowa podjechać.

exc 400                 www.oklejsie.pl

308

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No to jak nie będzie lało to koło 16-tej na Chudowie.

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

309

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ok

exc 400                 www.oklejsie.pl

310

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tez bede kolo 16stej

311

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dzięki za kapitalne latanko. Pozdro.

exc 400                 www.oklejsie.pl

312

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Również wielkie dzięki Panowie! Było MEGA!! oby więcej takich. Na przyszłość trzeba to uwieczniać :)

313 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-06-20 09:58:24)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nie ma zdjęć ?   Kurde, żałuję że mnie nie było no ale co zrobić :/

Dzisiaj przy odkręcaniu koła, z opony wyciągnąłem jeszcze 2 gwoździe :/ Na wieczór moto będzie gotowe..... chyba.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

314

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Latanie było mega  :D . Myśle ze moje LC4 jest trochę za kobylaste na taki teren ale chyba nie dałem ciała  :P . Dzięki Tomek za możliwość zwiedzenia Twoich okolic a Ciebie Jaca za możliwość umycia sprzeta  :cool:  . Do następnego

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

315 Ostatnio edytowany przez JACA (2011-06-20 20:05:32)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tak z innej beczki.... Ktoś się wybiera? [url]http://forum.supermoto.pl/post61179.html#p61179[/url] Ja lece z dziewczyną :)