1

Temat: trojan ?

hej

Odpalajac stronke supermoto.pl dostaje komunikat ze swojego anytywirusa ze wykryl skrypt z trojanem: "JS/Obfuscated"
- takie tam  :-)

Adrian

2

Odp: trojan ?

No to musimy unikać tej strony :D

3

Odp: trojan ?

u mnie Nod32 też wykrył jakiś niebezpieczny adres ...?
Gdzie jest admin? :)

BTW przypomniał mi się tekst z polskiego filmu Haker :
"winny jest zawsze administrator" :D

yamaha xt660x

4

Odp: trojan ?

hehe ogldałem ostatni w tv "Hakera" dobry film , no ja oczywiscie tez dostaje komunikat o wirusie

motoslide.com

5

Odp: trojan ?

Niestety stronka jest slabo zabezpieczona. Jakub charytatywnie zajmuje sie strona administracyjna. Pare dni temu zglaszalem mu, ze cos "siedzi" na stronie i usunal. Widocznie znowu cos sie przypaletalo.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6

Odp: trojan ?

Już niedługo pojawi się nowa wersja stronki to nie będzie tego typu problemów.

jakubek

7

Odp: trojan ?

a mi tam nic nie wykrywa nod :)

8

Odp: trojan ?

Bo już wszystko jest naprawione, ale znając życie powróci.

jakubek

9

Odp: trojan ?

jakub napisał/a:

Już niedługo pojawi się nowa wersja stronki to nie będzie tego typu problemów.

Ogólnie nowa czy tylko kosmetyka ?

www.grafimax.pl
Koszulki z dowolnym nadrukiem, reklamy na samochody, napisy na foli, reklamy led, druk wielkoformatowy, strony www

10

Odp: trojan ?

Chcemy upiec zupełnie coś nowego. Mamy już cały nowy silnik (chciałem napisać coś dedykowanego ale niestety na zachciankach się skończyło więc pad wybór na joomle która posiada tak naprawdę wszystko o czym dyskutowaliśmy więc nie było sensu odkrywania jeszcze raz koła) musimy jeszcze uzgodnić szczegóły odnośnie działania i myślę że jeszcze przed sezonem wystartujemy (o ile nie będziemy spali jak do tej pory) ;-) 

jakubek

11

Odp: trojan ?

Dobry pomysł :D A co do trojana to mi anty wykrył go już pare razy ale po wyłączeniu odczekaniu np. 10min wszystko działa jak najlepiej :)

Yamaha DT 50 R

12

Odp: trojan ?

Ja zwiedzam stronkę z koma domowego na którym mam nod'a i ze służbowego gdzie stoi panda i jak dotąd żadnych komunikatów nie miałem ;)

Co do nowej stronki - fajny pomysł - czekam z niecierpliwością ;)

Huska SM610