1

Temat: pekniete kolo magnesowe!!!!

siemanko.czy jak kolo magnesowe jest pekniete to nie ma iskry???

2

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

Prawdopodobnie ...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-11-03 15:31:20)

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

a magnes cały czy pęknięty??? bo jak sama obudowa to powinno działać dopiero jak magnes dostał w tyłek to może się tak dziać bo wtedy jak na pół poszedł to zamiast np. dwóch dużych masz trzy różne i to daje napięcie takie same praktycznie ale natężenie jest słabsze i iskra niema siły żeby se skoczyła

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

4

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

pekniety jest,jest taka ryska jak włos.to chyba wystarczy zeby nie było iskry??

5

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

dzieki dzieki :D

6

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

Jeśli magnes jest pęknięty to całość szlag trafia - po zachowuje się jak 2 niezależne (słabesze) magnesy - jeśli on akurat odpowiada za sygnał wyzwolenia iskry to jest problem.
Swoją drogą słyszałem o odklejających się magnesach w huskach, o pękających jeszcze nie.
Jeśli dodatkowo miałeś przezwajany stator to radzę, abyś szukał od razu całego, kpl. i sprawnego układu, bo teraz z tym wszystkim razem do ładu nie dojdziesz - szkoda czasu i nerwów.

pozdrawiam, Adam

P.S. Witaj w świecie 610tki.... brrr....

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

7

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

czyli ze kazdy magnes jest odpowiedzialny za cos innego???
zobacze jutro bo moj kolega pozycza mi magneto,mam nadzieje ze to sie sprawdzi jak nie to zyletkek bedzie wiecej na rynku.
dzieki za podpowiedz.pozdro

8

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

jak by co to ja mam taki zestaw, leży se i leży :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

9

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

tegma napisał/a:

jak by co to ja mam taki zestaw, leży se i leży :)


Siema TEGMA rzadko mam okazję ze sobą porozmawiać czyż byś mnie unikał. Miesiąc temu wysłałem ci pieniądze za oponę którą się zaopiekowałeś po śmierci  tego JARKA KTÓRY ZGINĄ W WYPADKUTa opona też tak długo leżała i leżała. Pieniądze miały być dla rodziny. Czy oddałeś pieniądze rodzinie ? Jeżeli tak to mi oddaj oponę bo taka była umowa. Czy zapomniałeś?

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

10

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

Hmmm wiesz jaka byla historia, wiesz ze paczka poszla do ciebie 2gi raz. Masz numer gg do mnie, nie raz gadalismy. Daj numer tel to wysle ci mmsa ze skanem . A jak ci to poprawi humor to numer nadania 00259007733396406174

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

11

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

już ponad miesiąc z utęsknieniem czekamy na tą paczkę. A jeżeli chodzi o gadanie to nie wydaję mi się żebyśmy mieli okazję ze sobą tak często gadać, raczej rzadki jest z tobą kontakt

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

12

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

siemanko,pisales mi kiedys ze masz jakies czesci do husqvarny.masz moze wal do te 410?bo niestety nie dal rady :lol:

13

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

wal mam ale od 570 ale chyba nie różni się , różni się sama korba :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

14

Odp: pekniete kolo magnesowe!!!!

Jesteś pewien ?

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...