16

Odp: szybkie pytanie.

jakie wymysły?
brembo ma i takie i takie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17 Ostatnio edytowany przez Landryss25 (2011-06-07 17:32:56)

Odp: szybkie pytanie.

hacker33 napisał/a:

brembo ma i takie i takie.

Si, w Husce mam zlote brembo 4x4. A ze jest różnica między 4x2 i 4x4 też mogę potwierdzić, jest spora.

18 Ostatnio edytowany przez cross (2011-06-07 18:02:06)

Odp: szybkie pytanie.

si ten gumiak ktory byl z 690smc mial 4 klocki racje macie zapomnialem i tak o niebo lepszy od magury ;)... to i tak brembok o 2 srednicach tloczkow   to wsysa wszystko :))

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

19

Odp: szybkie pytanie.

a ja mam wyczynowy zacisk Brembo P4 34/32 (frezowany) i ma on 2 klocki!! Sam zacisk to nie wszystko, cały uklad musi być dobrany i wtedy jest ostateczny perfekcyjny wynik.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

20

Odp: szybkie pytanie.

maniek-rr312 napisał/a:

a ja mam wyczynowy zacisk Brembo P4 34/32 (frezowany) i ma on 2 klocki!! Sam zacisk to nie wszystko, cały uklad musi być dobrany i wtedy jest ostateczny perfekcyjny wynik.

dokladnie mam to samo do tego pompka brembo dla sm i to w komplecie jest o niebo lepsze od beringera

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

21

Odp: szybkie pytanie.

Cięzko mi sobie wyobrazić coś lepszego od pełnego Beringera Aerotecha (pompka, tarcza + zacisk 6-tłoczków), ale chętnie bym spróbował takie Brembo dla porównania :) Robimy zamiankę na parę kółek w Koszalinie? :)
Ps. w Beringerze też są 2 klocki - przynajmniej u mnie.

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

22

Odp: szybkie pytanie.

dragilla napisał/a:

Cięzko mi sobie wyobrazić coś lepszego od pełnego Beringera Aerotecha (pompka, tarcza + zacisk 6-tłoczków), ale chętnie bym spróbował takie Brembo dla porównania :) Robimy zamiankę na parę kółek w Koszalinie? :)
Ps. w Beringerze też są 2 klocki - przynajmniej u mnie.

nie ma sensu się zamieniać bo cross ma wszystko co najlepsze a reszta to g... a przecież on nie bedzie na g.. jeździł
aż dziwne że nie startuje w MŚ tylko przyjeżdża naszych chłopaków objeżdżać którzy jeżdżą na g...

23 Ostatnio edytowany przez cross (2011-06-07 22:48:57)

Odp: szybkie pytanie.

ale o czym ty pierdolsiz dziewczynko oO latalem na beringerze latam na brembo i stwierdzam ze beringer jest przereklamowany i tyla. a to ze lubisz to co dobrze rozreklamowane i kolorowe to nie moja wina  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

24

Odp: szybkie pytanie.

cross napisał/a:

ale o czym ty pierdolsiz dziewczynko oO latalem na beringerze latam na brembo i stwierdzam ze beringer jest przereklamowany i tyla. a to ze lubisz to co dobrze rozreklamowane i kolorowe to nie moja wina  :D

trochę kultury koleś

ja już nie o hamulcach pisałem