1

Temat: drz 400 sm , nowy , warto?

witam
wlasnie zamierzam zaczac przygode z supermoto i nie wiem co wybrac
wstepnie wybralem drz400sm za okolo 22 000 pln
troche drozsza jest yamaha XT660X ale tez i ciezsza

a moze cos innnego za max 25 000 pln ? w gre wchodzi tylko nowy sprzet bo nie mam warunkow na dlubanie pozatym idzie w koszty firmy ubezpiecznie w pakiecie itp.

doradzcie cos PLZ :)

a z innej beczki jest gdzie polatac takim sprzetem w okolicy warszawy ?

pozdr
/dev/null

2

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

Ja w tej cenie bralbym DR-Zeta a reszte kasy zostawil sobie na podniesienie mocy.
W okolicy W-wy to nie ma zadnego toru-najblizszy Radom.
Mozna potrenowac wieczorem pod jakims marketem, czy tez na parkingu cmentarza polnocnego.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

ja tez radze drz.xtx jest holernie ciezki.a druga sprawa jak sie wyłozysz yamaha to kiepsciutko bo tam jest co niszczyc.

4

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

dzieki za rady. biore drz'ta tylko sie na nim brykne na dnaich otwartych suzuki
jako ciekawostke to dodam ze znalalzem (co prawda nie u autoryzowanego dilera, import bezposredni)
drz400sm z 2006 za 20 700 :) to juz naprawde niezla cena (do negocjacji) , jak bym byl z nad morza to bym wziol

pozdro

5

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

Idz do autoryzowanego dealera Suzuki lub podzwon po Polsce, a powinno Ci sie udać wynegocjowac pare stowek mniej od ceny katalogowej. Informacja oparta na doswiadczeniu znajomych z ta marka ;)
Widze, ze jestes z W-wy wiec uderz do Poland Position w Piasecznie. Ich szef sciga sie okazjonalnie w supermoto, wiec moze dostaniesz upuscik.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

zadzwoń tutaj i powiedz ze sie scigasz 0817464076 i powiedz ze to na zawody.

KACZOR

7

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

Ja mam do sprzedania Moja Suzuki Drz 450 E jest mocniejsza od zwyklej Smki o 10 kucykow :) wiecej na gg- 5351337 Nie kupuj nowej nie oplaca sie..

SUZUKI RM-Z 450 NR - 38 :)

8

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

moze ktos napisac jakie sa koszty  eksploatacji drz?
mam na mysli raczej obsluge silnika (co jaki przebieg, co trzeba robic?), rzeczy typu naped czy klocki to wiadomo.

9

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

kriz napisał/a:

moze ktos napisac jakie sa koszty  eksploatacji drz?mam na mysli raczej obsluge silnika (co jaki przebieg, co trzeba robic?), rzeczy typu naped czy klocki to wiadomo.

Generalnie koszty ekspolatacji nowego drz sprowadzaja sie do lania wachy i jazdy :) co do serwisu to wymiana oleju po pierwszym 1000km (koszt oleju + grosze robocizna),nastepny przeglad po 6000km (tylko olej+ dokrecenie srubek= male pieniadze), wiekszy przeglad jest chyba po 12000 badz 18000 z regulacja zaworow itp. Ze swojej strony od razu po kupnie polecam zalozyc caly uklad wydechowy Yoshimury (rs3 badz tri cone), dziura 3x3 w airboxie oraz Dyno Jet(lepiej wsadzic Keihena FCR 39mm, ale to juz koszt wiekszy), jest to imho podstawa zeby derezata zaczela w miare jezdzic po asfalcie.

pozdr.

LC8 990SM

10

Odp: drz 400 sm , nowy , warto?

Nowy napewno odpada, myslałem o jakiejś używce. I tak właśnie się zastanawiam co wziąć do jazdy po mieście.
Chciałbym coś ostrego, ale nie wyczynówkę. W sezonie robiłem spore przebiegi poprzednim moto, a remonty silnika co chwilę mi się nie uśmiechają.
No i mam dylemat co wybrać bo DRZ trochę słabo na papierze wygląda.
Nie wiem jak jest w rzeczywistości bo wcześniej nie miałem do czynienia z supermoto.