1

Temat: Terror Kraków, okolice ?!

Hey! Jest jakaś ekipa na SuMo z krk lub okolic, b alb jestem ślepy albo na forum nic nie wychaczyłem o latających w tych stronach
ps jeśli nie dopatrzyłem i zaśmiecam to proszę o litośc ;)

Pzdr!

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

2

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

ja latam w okolicach  południowy zachód ;]  tyle ze aktualnie enduro bo zielonych na koła SM brak ;[

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM

3

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Krzeszowice.. latałem tam na yz po czatkowicach, oraz na przełaj z zabierzowa do chechła na pustynie, wyczesane tereny macie  :cool:  offroad'owo możemy latać,ale nabyłem supermoto i narazie mam zajawe na szose, co nie znaczy ze zaniedbuje bezdroża ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

4

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

kwkm napisał/a:

...... nabyłem supermoto i narazie mam zajawe na szose ....

a powiedz co z tym drugim "lądowiskiem" co jest w KRK . Jest tam opcja wjazdu bez problemu, jak nie to w jakie dni mozna wjechac. I jak tam z nawierzchnią ??

Szukam jakiegoś placu na którym można swobodnie potrenować a gdzies kiedys na necie znalazłem jakis filmik i dlatego pytam

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

5

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko_Krak%C3%B3w-Rakowice-Czy%C5%BCyny[/url]
chyba o to chodzi :)

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM

6

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

senso napisał/a:
kwkm napisał/a:

...... nabyłem supermoto i narazie mam zajawe na szose ....

a powiedz co z tym drugim "lądowiskiem" co jest w KRK . Jest tam opcja wjazdu bez problemu, jak nie to w jakie dni mozna wjechac. I jak tam z nawierzchnią ??

Szukam jakiegoś placu na którym można swobodnie potrenować a gdzies kiedys na necie znalazłem jakis filmik i dlatego pytam




tam nie polatasz, podłoże jest z płyt betonowych, ogólnie nierówno i trzepaczka :(

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

7

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

chociaż ekhm sorki jest tam jakiś kawałek asfaltu ok 300m chyba w całkiem dobrej kondycji, wjechać możesz od strony akademików

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

8

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jestem z Krakowa. Ekipy chyba nie ma, ale można ją utworzyć. To miasto zasługuje na terror.

9

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

w takim razie może małymi krokami zmontujemy ekipe, tak btw byłem w ubiegłą niedzielę na moto zlocie na bp i same plastyki i choppery sm na palcach jenej ręki .. :(


Ale nie ma co się użalac, zgłaszac się na terror Kraka !!  :cool:

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

10

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Siema chłopaki, dopiero co się przywitałem, w sumie.  z okolic karakowa jestem , supermoto mam ktm lc4 640, przelotowy tłumik:) więc  chętnie pośmigam.
pozdro

ktm lc4 640, kupa frajdy i problemów technicznych:)

11

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Siemano!!! To może jakaś ustawka w najbliższy weekend ??

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

12

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

Jest tu ktoś który już przerabiał swoje moto na strikte SM ?? potrzebuje fachowej porady kogoś kto da rady looknąć na moje moto :]

Włoski  singiel 599cm3 ENDURO&SM

13

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

kwkm napisał/a:

Siemano!!! To może jakaś ustawka w najbliższy weekend ??

co do ustawki  w weekend to chętnie, najlepiej sobota, piątek w sumie tez, ale mogę być zajęty.  więc chętniej sobota:)

ktm lc4 640, kupa frajdy i problemów technicznych:)

14

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

dziarski-hank napisał/a:
kwkm napisał/a:

Siemano!!! To może jakaś ustawka w najbliższy weekend ??

co do ustawki  w weekend to chętnie, najlepiej sobota, piątek w sumie tez, ale mogę być zajęty.  więc chętniej sobota:)


Jeśli o mnie chodzi to w lipcu czas na moto będe miał tylko w niedziele, roboty więcej niż życia :(

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

15 Ostatnio edytowany przez fistach (2011-07-01 15:52:29)

Odp: Terror Kraków, okolice ?!

siema,

ja smigam na SuMo i szukam caly czas kogos na uliczny terror. Wypady niedzielne :)
Juz dwoch kumpli zarazilem, wlasnie robila prafko i kupuja sprzety na rok 2012  :D
Takze ekipa sie zwieksza!!!
Chetnie bym polatal w ten weekend, ale pogoda cos nie dopisuje  :(

kwkm, nie wiedzialem ze jest jakies SMC 690 w krk !! a chcialem byc pierwszy :P
Narazie jeszcze na DRZ'cie napieram.

Huska 701 '17