1 Ostatnio edytowany przez JACA (2011-03-12 01:23:25)

Temat: Supermoto Terror - Śląsk

Skoro inni się ustawiają to Śląsk też musi skołować fajną ekipę bo widzę, że coraz więcej SM w okolicy a ciągle sam paraduję po wsiach i nuda jak cholera.

Gdzie, kiedy, kto, jak, po co itp. W tym temacie umawiamy się na wspólne śmiganie!

Jutro jak czas pozwoli to latamy z Peką, kto chce dołączyć to pisać!Godz. ok. 10:00 do ustalenia.

Organizujmy się bo wiosna przyszła!!!!!

2

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak ja czekałem na ten temat to aż nie macie pojęcia :) Jeżeli chcecie w szeregach 125=tkę to ja bardzo chętny jestem :)

Ale to dopiero od przyszłego tygodnia bo dzisiaj do Austri wyjeżdżam na tydzień.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dawać dawać, dzisiaj ciepło będzie :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

4

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

szkoda że dopiero teraz ten temat zlookałem ;/ dzisiaj 5h jeżdżenia z kumplami, wyżyłem się maksymalnie po zimowej przerwie :lol:
większość lataliśmy w trenie objechane wszystkie wioski tj. Przezchlebie, Swiętoszowice, Zbrosławice etc.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=CVBRpySjyoA[/url]  jakość marna bo z komórki, trzeba będzie zainwestować w coś lepszego do nagrań na sezon

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

5

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

270km przjechane
Pozdro Jaca :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

6 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-03-12 21:05:26)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja i Jaca mamy gopro więc coś tam się ponagrywa z terrorów ;)

skotniol napisał/a:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=CVBRpySjyoA[/url]  jakość marna bo z komórki, trzeba będzie zainwestować w coś lepszego do nagrań na sezon

Ładnie to tak bez blach jeździć ? haha :)
Gdzie są takie tereny ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

7

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Fajnie, trzeba będzie się ustawić, najlepiej w weekendy.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

8

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

Gdzie są takie tereny ?

hałda w Przezchlebiu obok Czechowic

pozdr

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

9

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

skotniol napisał/a:
daniken napisał/a:

Gdzie są takie tereny ?

hałda w Przezchlebiu obok Czechowic

pozdr

Też się tam dzisiaj kręciłem, tylko na terenowych kołach.
Sm jeszcze w robocie, ale lada chwila odbieram.

exc 400                 www.oklejsie.pl

10

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

no ja właśnie dostanę moto dopiero w przyszłym tygodniu. A i go jeszcze trezba będzie dotrzeć na nowym tłoku :) No ale jak narazie grzeję się za granicą na snowboardzie to do latania aż tak nie ciągnie heh ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

11 Ostatnio edytowany przez Flaw (2011-03-18 10:00:32)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

skotniol
To z wami spotkaliśmy się na hałdzie za Giszowcem? (nie wiem jak się ta miejscówka nazywa)
Kolega na husce i ja na xtku

Ps. Szkoda, że nie pojechaliście z nami na tą górkę za lasem, niezłe podjazdy i widoki ;)

xt660.pl

12

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Flaw napisał/a:

skotniol
To z wami spotkaliśmy się na hałdzie za Giszowcem? (nie wiem jak się ta miejscówka nazywa)
Kolega na husce i ja na xtku
Ps. Szkoda, że pojechaliście z nami na tą górkę za lasem, niezłe podjazdy i widoki ;)

nie to nie byłem ja :D my jeździliśmy w sobotę po hałdzie w Przezchlebiu okolice Gliwic na xt660x, fmx 650 i 690 smc
pozdr

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

13

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A to pomyłka w takim razie  ;)

Ale następnym razem możemy się ustawić  w waszych rejonach, tam się jeszcze nie zapuszczałem...  :cool:

xt660.pl

14

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Chlopaki, cos bialo za oknem :D wiosna dała dupy. w ten weekend raczej nie posmigamy...

15

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Chlopaki, cos bialo za oknem :D wiosna dała dupy. w ten weekend raczej nie posmigamy...

wkręcaj kolce i heja :]