16

Odp: Co kupić jakie supermoto

tabul napisał/a:

prawie 14 lat i 10000 na moto... skąd wy bierzecie tych rodziców ?? ;p;d


Też jestem tego ciekaw :D

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

17

Odp: Co kupić jakie supermoto

Jestem duzym przeciwnikiem rejestracji moto 125/50 gdyz z tego sa same kłopoty. Policjanci tez lataja wbrew pozorom i wiedza czym sie rozni 125 od 50. Wiec ja nie polecam gdyz przy stłuczce jest bardzo duzy problem. Nawet gdy nie Twoja wina i tak OC nie pokryje bo jak by nie patrzec nie masz na to uprawnien. Wiec uwazam ze to zły pomysł, polataj na 50 a potem 125.

Husqy SMR-R 450

18

Odp: Co kupić jakie supermoto

Ja miałem 125/50  to po wypadku rzeczoznawca tylko zapytał po co te dwa tlumiki (skuter byl dwucylindrowy) ja mu na to ze to takie tunningowe i git. zero zciny ze to 125 bylo heh ale tak jak muwi KUSLONCU, ryzyko jest i trzeba sie zastanowic czy warte swieczki

525 EXC

19

Odp: Co kupić jakie supermoto

No kumpel miał stłuczke. I zmieniał silnik odrazu po wypadku zeby przypału nie było. Bo teraz sprawdzenie czegos takiego zajmuje im jakies 2 min. Wykreca sie świece wkłada takie magiczne cos. Kopie sie i wszystko wiadomo.

Husqy SMR-R 450

20

Odp: Co kupić jakie supermoto

mialem guada suzuki eiger 400 krosa hinczyka 110 , quadz 250 hinczyk croos honda crf 125 i motorynke to jest moje doswiatczenie na motorah

21

Odp: Co kupić jakie supermoto

A nadal nie przedstawiłeś się w przywitalni, poza tym przysiądź trochę nad ortografiią bo "pękają oczy"

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: Co kupić jakie supermoto

[url]http://www.scigacz.pl/Motocykl,zarejestrowany,jako,motorower,co,i,jak,14911.html[/url]

coś dla Ciebie

motoslide.com

23

Odp: Co kupić jakie supermoto

[url]http://www.scigacz.pl/Motocykl,zarejest[/url] … 14911.html

Ludzie rejestruja 250/50 xD ( np KYMCO Bet & Win 250 , burgmany 250 , yamahy  majesty 250 )

mialem guada suzuki eiger 400 krosa hinczyka 110 , quadz 250 hinczyk croos honda crf 125 i motorynke to jest moje doswiatczenie na motorah

Nie wiem czy smiac sie czy plakac ...  :rolleyes:

24

Odp: Co kupić jakie supermoto

dawid062 napisał/a:

mialem guada suzuki eiger 400 krosa hinczyka 110 , quadz 250 hinczyk croos honda crf 125 i motorynke to jest moje doswiatczenie na motorah

Miałeś, jeździłeś czy na handel, widziałeś, macałeś ? A skoro jeździłeś na crf-ie 125-tce to nie widzę sensu w twoim pytaniu "...bo się nie orientuje w super moto nie wiem czy wziąć 125 czy 50 czy 50 jest za słaba za mała..." Masz problemy jak kobieta przed lustrem która nie wie w co się ubrać ;) Możemy ci doradzić konkrety model ale skoro nie wiesz co w ogóle chcesz pojemnościowo kupić no to sorki :)
Kolekcje sprzętów miałeś niezłą więc na moje oko powinieneś mieć trochę rozeznania w tym co cię "może sponiewierać" i czego oczekujesz od kolejnego moto

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

25

Odp: Co kupić jakie supermoto

jak nie wiesz co kupić to kupuj moją dt i problem z głowy daniel powie ci że to dobry wybór :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

26

Odp: Co kupić jakie supermoto

Dla Adama Mola prpopnuje Husaberga. Jakieś 70 osiołków, slaby dół itp podobne cechy pozwolą Tobie spokojnie wejśc w świat sm...latwośc w odpalaniu...prosto się prowadzi...:))))

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

27

Odp: Co kupić jakie supermoto

sory za offtop, ale wyobrazacie sobie 14 latka wzrostu ~150 o wadze 45kg probujacego odpalac jakiegos Kata/berga? Juz widze ten idealnie ustawiony tlok do odpalenia i ruch manetka razem z kopniakiem, a potem noge zlamaną w piszczeli na 8 czesci, dzieciak placze, a kat/berg dalej "dumnie" stoi na stojaku, jak by chcial "zadrwic" z małolata?

28

Odp: Co kupić jakie supermoto

Ponczo napisał/a:

Daniel

Kamil :)

No ale potwierdzam. Dt to zejebisty sprzęt :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.