1

Temat: Co kupić jakie supermoto

Podam pierwsze mój wzrost wagę i wiek,167cm,65kg,prawie 14 lat.Chciałbym kupić jakieś super moto mam do dyspozycji 10000 tys.Ale nie mogę nic znaleźć bo się nie orientuje w super moto nie wiem czy wziąć 125 czy 50 czy 50 jest zasłaba za mała plis doradźcie :)  :)   ;) Powiem jeszcze że mam doświadczenie :)  :)  :)  :)  :)  :)  z motorami / quadami

2

Odp: Co kupić jakie supermoto

Najpierw leć do przywitalni powiedzieć DZIEŃ DOBRY

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Co kupić jakie supermoto

Jak masz 14 lat i nie chcesz sobie problemów narobić to radził bym ci kupić 50ccm ;) Coś w stylu yamaha dt 125 x czy Derbi Senda.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

4

Odp: Co kupić jakie supermoto

Ewentualnie cr500. To mocny Sprzet ale bardzo przewidywalny. Neutralne ppdwozie oraz progresywnie oddajacy moc silnik stworza doskonale warunki do nauki jazdy!

Rm-Z 450 MEOW MOTORSPORT PROJECT:
Powered by: Yosh St-R cams, STM slipper, Devil Sprinter, Braking M/C, MM 4-pot, Twenty Suspension, No-Moto MX Graphics
und gejowski lawendowy lakier :P

5 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2011-03-08 19:35:02)

Odp: Co kupić jakie supermoto

ja mam dt 125x / 50 do sprzedania za 8 tys 2007 rok jak coś pytaj się

A skoro masz doświadczenie z "motorami/quadami" to poco pytasz się nas o zdanie czy 50 nie będzie za słabe a 125 za mocne powinieneś to sam wiedzieć

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

6

Odp: Co kupić jakie supermoto

w tym sensie że umiem jezdzic

7 Ostatnio edytowany przez tabul (2011-03-08 20:38:40)

Odp: Co kupić jakie supermoto

prawie 14 lat i 10000 na moto... skąd wy bierzecie tych rodziców ?? ;p;d

8

Odp: Co kupić jakie supermoto

10 tyś... ;) Za taką kasę to bym sobie życie ułożył heh :)


dawid062 Biegiem do przywitalni :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

9

Odp: Co kupić jakie supermoto

kup cos 125/50  widzialem jakus husqvarne taka na alegro ostatnio

525 EXC

10 Ostatnio edytowany przez Fikoł (2011-03-09 01:55:30)

Odp: Co kupić jakie supermoto

Doświadczenie takie jak "Mateusz wajchę przełóż". Sprzęgło, jedynka ,gaz to nie doświadczenie ;)
50 i nic więcej i nie kłóć się.
Masz 14 lat więc na motocykl 125 nie masz co liczyć chyba ,że po torze ewentualnie będziesz tylko śmigał.

11

Odp: Co kupić jakie supermoto

Kup sobie 50cmm pojezdzij 2 sezony i jak bedziesz mial juz ja ogarnieta to kupisz sobie 125 cmm ...

12

Odp: Co kupić jakie supermoto

kup zippa i na zawody  :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

13

Odp: Co kupić jakie supermoto

moze powiedz dokladnie na czym polega te twoje doswiadczenie z motorami/quadami i wtedy bedzie mozna spekulowac na temat pojemnosci sprzeta dla ciebie.

525 EXC

14

Odp: Co kupić jakie supermoto

10 tyś , jestem bardzo ciekawy czy rodzice znają twoje plany  :rolleyes:

motoslide.com

15

Odp: Co kupić jakie supermoto

[url]http://allegro.pl/husqvarna-sm-125-50-125-50-supermoto-dt-rs-zamiana-i1487282130.html[/url]

525 EXC