46

Odp: Pierwsze kroki

Tak, teraz jeżdżę samochodem.

No to na razie nastawię się na wr250x lub drz400 (ze wskazaniem na pierwszego, bo zdaje mi się, że będzie mniej roboty przy nim poza jeżdżeniem:) ), ale to zweryfikuje jeszcze 125-ka, którą uświadczę na kursie.
Co nie wybiorę, to i tak będę jeździł z tą samą prędkością i jedyny przepis jaki złamię, to będzie chodzenie środkiem ulicy (w celu powrotu na motor ;) ). Zależy mi na frajdzie z jazdy, a nie prędkości.

Te ciuchy MVD fajnie wyglądają. No ale na to mam jeszcze czas.

Za to chyba wypadałoby już przez jazdami własny kask kupić..? Rozumiem, że przy tym się nie oszczędza, ale ceny są od 300 do 4000zł. Ile powinienem wydać na kask? marki Shoei, Airoh, jakieś jeszcze?

47

Odp: Pierwsze kroki

Kask i rękawice przydadzą Ci sie na kursie , na kask wydaj tyle ile uważasz za rozsądne , ja mam Airoha za 450 zł z allegro i jestem zadowolony.

motoslide.com

48

Odp: Pierwsze kroki

jazda puszką to nie to samo, kask i rękawice podstawa a najlepiej całe ubranie, jak się nie ma hajsu to chociaż używane, a fun z jazdy można praktykować na każdej poj. począwszy od 50

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

49

Odp: Pierwsze kroki

między wr 250x a dr-z 400 możesz wybierać tu ze względu tylko na wagę i to że wr ma już wtrysk paliwa a dr-z nie  co do awaryjności to powiem ci nie psują się

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA