31 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-02-24 17:59:18)

Odp: Pierwsze kroki

gierwi napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

trudne w prowadzeniu jest np. 690 smc KTMa lub podobne i to nie ze względu na moc a na sposób w jaki się prowadzą.

Trochę mnie zaciekawiłeś !?

Gierwi są teorię że tym nie powinno się generalnie wyjeżdżać na drogę bez amorka skrętu. Pamiętaj Gierwi to moje odczucia po tym jak wsiadłem na Mańkowe SMC i jak zawsze na początku, nawet nie odkręcałem a kierę ku..rwa rwało z łap na każdym biegu.
Cholernie to nerwowe. Maniek jeszcze przed wypadkiem też doszedł do wniosku że jazda ale tylko z amorkiem.
Też pamiętaj że przesiadłem się z CRFy co daje wrażenie przesiadki z rowerka na dużego sprzęta.
Zsiadłem z niedowierzaniem że to tak źle może się prowadzić.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

32

Odp: Pierwsze kroki

Bo zawias nieustawiony był. Jeździłem takim przez godzinkę po mieście i nic się nie działo.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

33

Odp: Pierwsze kroki

Nie mam co prawda porównania z innymi SM, ale po przesiadce z Horneta900, to się prowadzi jak rowerek

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

34

Odp: Pierwsze kroki

nie nie seba to takie przyzwyczajenie do smigania z amorem ... ja tez kiedy mam jechac czyms co go nie ma to pulam w majty  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

35 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-02-24 18:37:14)

Odp: Pierwsze kroki

Aaa... bardzo możliwe Gierwi, ja tylko sie karnąłem na tym.  Lub po prostu... nabrałem maniery latając CRFą waga na sucho 104 kg. z litrem oleju i kilkoma litrami paliwa, niewiele więcej. ;) To też robi swoje.

Hehe oo widzisz Cross to mamy w takim razie tak samo... jazda ma mi dawać wyłacznie frajdę... wtedy pamiętam wsiadłem i mówię Maniek coś ku..rwa jest nie tak... Maniek odpowiada, że ona tak ma ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

36

Odp: Pierwsze kroki

Seba masz "złe przyzwyczajenia"  :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

37

Odp: Pierwsze kroki

Mówisz Gierwi że czas na zmiany... by się odzwyczaić od dobrego. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

38

Odp: Pierwsze kroki

"i przymierzam się do pierwszego w życiu motoru"

poj. 125 , 4 suw

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

39

Odp: Pierwsze kroki

Przesadzacie !
Jacek napisał , że od wielu lat nie jest już nastolatkiem i 125 , a juz napewno w 4t będzie porażką .
Nie bądzie nadopiekuńczy bo to też sie źle kończy .

motoslide.com

40 Ostatnio edytowany przez figiel (2011-02-25 15:49:43)

Odp: Pierwsze kroki

wiek nie ma nic do rzeczy, chodzi o obycie się w ruchu ulicznym, po samym kursie to rzeczywiście się umie ale tą umiejętność co napisał założyciel tematu, wsiadanie i zsiadanie z moto

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

41

Odp: Pierwsze kroki

mike napisał/a:

"i przymierzam się do pierwszego w życiu motoru"

poj. 125 , 4 suw

Mike, wiemy że rozsądnie radzisz ale to nie forum ścigacz.pl ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

42

Odp: Pierwsze kroki

nie no ścigacz.pl, tam to poniżej litra nie kupują

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

43 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2011-02-25 16:07:03)

Odp: Pierwsze kroki

Jesli Jacek jeździ samochodem to wie jak wygląda ruch uliczny , jesli po kursie będzie potrafił wsiadać i z siadać z motocykla to na początek mu to wystarczy na spokojne zapoznawanie sie z motocyklem .  :D
Czy to będzie 125 , 400 , czy 1000 to i tak od niego będzie zależało czy sie ogarnie czy będzie udawał mistrza .
Napewno na początku jesli przesadzamy dobra jest gleba ogarniacz , wtedy człowiek nabiera dystansu do swoich umiejętnosc i szacunku do motocykla . Wiem bo sam drugiego dnia po zakupie motocykla przeleciałem skrzyzowanie na plecach i to z własnej głupoty , ale dobra gleba nie jest zła bo po niej człowiek staje sie lepszym człowiekiem i w brew pozorom jes bezpieczniejszy od tego który gleby nie doświadczył bo wie jak szybko można wszystko skończyć .
Tak wiec Jacek kupuj moto moze to być wrx 250 , może być drz400 , lub inne i jeździj ile sie da , oporowo przed śniadaniem po śniadaniu , przed obiadem po obiedzie , przed kolacją po kolacji i nie załamuj sie jak nie utrzymasz moto i sie przewroci, jak Ci zgasnie, jak sie razem wyglebicie to wszystko pomaga obyć sie z moto .

motoslide.com

44

Odp: Pierwsze kroki

Wr 250 x albo drz400  Te 2 moto były by najlepsze na początek :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

45

Odp: Pierwsze kroki

Ewentualnie jak tańszym kosztem to proponuje moją Yamahę XT 500.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS