16

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

W Larssonie kupisz i nazywa się to Magura Blood.
[url]http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=NzEyMDA5Mw==&t=magura+blood[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

daniken napisał/a:

Takie dobre sprzęty macie a szkoda wam 30 zł na płyn do pompy sprzęgła ?

właśnie !!

18

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

Wziąłem się za wymianę płynów, i potrzebuje nowy ODPOWIETRZNIK SPRZĘGŁA (śrubka na gwincie) czy ktoś orientuje się gdzie można to dostać poza KTMem gdzie krzyczą sobie 200 stówki za to.


Pozdrawiam

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

19

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

zobacz jaką wielkość ma gwint zmież ją

może uda ci się dokupić w sklepie z częściami zamochodowymi

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

20

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

Byłem w wielu sklepach samochodowych i nie mają takiego gwintu, stąd pytanie do posiadaczy KTM'a  czy ktoś z was wymieniał ten ''odpowietrznik'' w wysprzęgliku kiedyś?

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

21

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

sama sroba mocujaca przedod czy  ten odpowietrznik ktory jest jeszcze  w niego wkrecony ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

22

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

Odpowietrznik który jest wkręcony w zaworek na który zakładamy wężyk i wtłaczamy płyn przy wymianie ;)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

23

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

W magurze faktycznie ten odpowietrznik przy silniku jest malutki. Może zapytaj się o coś takiego na [url]http://www.przewodywoplocie.pl/index.php/Odpowietrzniki-Stahlbus/Ceny.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

24

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

tak dokladnie o tym samym pomyslalem , tylko problem bedzie z odpowietrzeniem tego ;< bo  sprzeglo sie w odwrotna strona odpowietrza :(

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

25

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

ja u siebie też mam juz odpowietrznik w nieciekawym stanie (dosyć mocno obrobiony sześciokąt pod klucz) i będę go wymieniał przy okazji serwisu u mojego mechanika w przyszłą sobotę. Dzwoniłem do niego i powiedział mi, że taki odpowietrznik to koszt 5zł u nich w sklepie, więc jeżeli rzeczywiście się okaże, że kosztuje 5zł to mogę Ci go zakupić i wysłać :) Żebyś nie płacił za to 200zł :)

26 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2011-03-30 20:49:05)

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

Tomekk napisał/a:

ja u siebie też mam juz odpowietrznik w nieciekawym stanie (dosyć mocno obrobiony sześciokąt pod klucz) i będę go wymieniał przy okazji serwisu u mojego mechanika w przyszłą sobotę. Dzwoniłem do niego i powiedział mi, że taki odpowietrznik to koszt 5zł u nich w sklepie, więc jeżeli rzeczywiście się okaże, że kosztuje 5zł to mogę Ci go zakupić i wysłać :) Żebyś nie płacił za to 200zł :)

byłoby SUPER to jesteśmy w kontakcie i jak coś to Podeślij PW do mnie

hacker33 napisał/a:

W magurze faktycznie ten odpowietrznik przy silniku jest malutki. Może zapytaj się o coś takiego na [url]http://www.przewodywoplocie.pl/index.php/Odpowietrzniki-Stahlbus/Ceny.html[/url]

A tu ceny podobne do KTMowskich, ale jak coś to będzie alternatywa ;)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

27

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

cross napisał/a:

tak dokladnie o tym samym pomyslalem , tylko problem bedzie z odpowietrzeniem tego ;< bo  sprzeglo sie w odwrotna strona odpowietrza :(

znaczy że z dołu do góry?
ja dopiero stoję przed tą czynnością

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

28

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

Tak, z dołu do góry.

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

29

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

Bart03 napisał/a:

Tak, z dołu do góry.

ciekawe...
czyli rurka z odpowietrznika ląduje w płynie i pompuje klamką, a płyn sam się zaciąg do góry?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

30 Ostatnio edytowany przez fxrider (2011-03-30 21:16:39)

Odp: Hydrauliczne sprzęgło Magura

Ja odpowietrzałem to normalnie i nie było problemu (bombelki same pompą wylatywały) - generalnie akcja była prosta i szybka.
Ten model odpowietrznika występuje w wielu (choć nie wszystkich) sprzętach KTM ze sprzęgłem hydraulicznym (nawet 2t), wszystkie LC4 od 2003 to mają, więc warto powertować katalog, podzwonić po aukcjach i popytać - nie miałem problemów ze znalezieniem tego.
Ew. uderzyć do Olek Motocykle, bo wiem że sprzedają rzeczy do magury (przewody też).
Gwint jest taki jak w zaciskach brembo, czyli bodajże skok 1 mm (ten gęstszy).

pozdrawiam, Adam

P.S. Tak po pierwszych jazdach to do LC4 bym jednak szukał tłoczka 9.5 mm - precyzyjniejsza by była i lżej chodziła taka pompa. 10.5 IMO wysprzęgla za szybko/mało precyzyjnie. Choć różnica pewnie duża by nie była.

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...