1

Temat: Kalkulator przelozen

Hmm, tak mysle sobie ze wybralem dobra kategorie. Zamieszczam tu wg mnie bardzo ciekawy link do wyliczania przelozen na podstawie ilosci mleczakow na zebatkach :)

[url]http://www.gearingcommander.com/[/url]


Na dzien dzisiejszy w bazie ejst 359 motongow

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

2

Odp: Kalkulator przelozen

Gdzie to znalazłeś? W moim poście z 17.45? ;-)

www.supermoto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=3834

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Kalkulator przelozen

Właśnie też najpierw widziałem ten link w poście Gierwi'ego :P

ale teraz mamy osobny temat i myślę że dobrze bo można się będzie rozpisać bo to ciekawa strona ;)

Pozdro chłopaki ;)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

4

Odp: Kalkulator przelozen

gierwi napisał/a:

Gdzie to znalazłeś? W moim poście z 17.45? ;-)www.supermoto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=3834

No faktycznei pisales o tym wczesniej. Ja tej www uzywalem jeszcze jak mialem kawe Z1000 i szczerze mowiac tak mi sie dzis przypomnialo ze takie cos istnieje w sieci.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

5

Odp: Kalkulator przelozen

Radek, na pewno przepisałeś od Gierwiego. Ty nic w sieci nigdy znaleźć nie umiesz...
To chociaż tu nie kłam

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

6

Odp: Kalkulator przelozen

Dzięki za wsparcie !
Ja też jestem słaby w wyszukiwaniu interesujących  linków, a w/w podali mi koledzy z innego forum.
Ciekawy, no nie? W praktyce i tak zrobiłem tak jak wszyscy, i założyłem z przodu 16 zamiast seryjnej 17.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Kalkulator przelozen

mam taki wydruk z komputera:) jakie zębatki mieć powinien lc4 sm - wychodzi na to że własnie 16 a nie jak wszyscy mówią 17

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

8

Odp: Kalkulator przelozen

Moje moto to 950SM, i tam jest seryjnie 17 jednak znacznie lepiej  jeżdzi się na 16.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: Kalkulator przelozen

ja zakłądam do swojego 16 i 42

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

10

Odp: Kalkulator przelozen

Brzozrider napisał/a:

mam taki wydruk z komputera:) jakie zębatki mieć powinien lc4 sm - wychodzi na to że własnie 16 a nie jak wszyscy mówią 17

A ja mam taką broszurkę KTMa na rok 2006 i wynika z niej że: LC4-17/42; 625SMC i 660SMC-17/40

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Kalkulator przelozen

chłopaki bo nie moge skumać. jak to jest z tym lancuchem , jak ktoś kuma ta stronę dobrze to proszę o pomoc... wybieram kawasaki klx 650c  ma standardowo 15/43 i jak wpisze nowe ustawienia 14/38  to chciał bym się dowiedzieć jak dlugi łańcuch potrzebuje... :) standard to 112 ogniw

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

12

Odp: Kalkulator przelozen

a jak ma sie sprawa z dr-z 400sm?

[url]http://www.youtube.com/user/mrWiSnia[/url]

13

Odp: Kalkulator przelozen

Zna ktoś odpowiedź na powyższe pytanie? Jakie zębatki i łańcuch powinna mieć DR-Z 400 SM. Lub jakie lepiej założyć :D

14

Odp: Kalkulator przelozen

samboman napisał/a:

Zna ktoś odpowiedź na powyższe pytanie? Jakie zębatki i łańcuch powinna mieć DR-Z 400 SM. Lub jakie lepiej założyć :D

Takie na jakie Cie stać. Zadałeś pytanie tak ogólnie, że nie wiadomo jak odpowiedzieć.
PS. Udało się Tobie już kupić motocykl czy jeszcze nie?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

15

Odp: Kalkulator przelozen

Chodziło mi o bardziej o  ilość zębów w zębatce przedniej i tylnej oraz ilość ogniw w łańcuchu. Jak powinno być w standardzie oraz czy inna kombinacja jest korzystniejsza.

Nie, jeszcze nie kupiłem więc pytam na przyszłość :D