16

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

danielmik napisał/a:

nigdy w zyciu nie wpadło mi koło w wibracje w DRZ więc raczej nie przejmowałbym się tym ponczo chyba ze masz źle zestrojone zawiesznie pod swoj ciężar co jest bardzo możliwe gdyż DRZ z reguły mają za sztywno przód zestrojony dla lekkich osób a z kolei dla cięższych tył za miękko co można zniwelować wstępnym napięciem sprężyny

może tak jest SM bo w E jest miękki przód i tył.
na drodze mam na szczęście ma HESD i jestem z niego zadowolony.
na torze nie mam zdania bo jeszcze z amorem nie jeździłem.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

17

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

Ja w Dr też nigdy nic ...
Nawet na zakrętach np wiaduktu gdzie ejst lekki przeskok wszystko stabilnie , a nie musze mówić , że jest to zawieszenie raczej miekkie.
W wakacje miałem pod opieką srada przez tydzień to tam kilka razy owszem, podczas ostrego przyspieszania na nie równosciach potrafiło machnąc od ogranicznika do ogarnicznika , ale DR wybacza błędy :P

motoslide.com

18

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

Być może to kwestia miękkiego zawiasu bo i ja na DRZecie "E" miałem wiele razy sytuacje "od ogranicznika do ogranicznika"

Daniel jasne że da się latać bez amorka i możesz latac tak samo długo bez gleby. Ale nigdy nie przelecisz na DRZecie po dziurach gdzieś w terenie, tak jak na moto z amorkiem.  Wiele razy miałeś okazje zobaczyć w jakich okolicznościach sprawdza się mój amorek.
Nie jest to tylko zbyteczny gadzet... jeśli zawsze i wszędzie chcesz odkręcić bez spinania pośladów... warto zainwestować w amorek.
Ale oczywiście nikomu nie próbuje wmawiać, że bez amorka nie da się latać.
Tylko na moto bez amorka nigdy nie wiesz co będzie...  a ja jestem absolutnie pewien przewidywalności CRFy z amorkiem.
To jest ta różnica za którą warto zapłacić. :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

19

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

mogę powiedzieć że amorek w dt by się przydał   jak byliśmy na terrorze to jak duke zjeżdżał z mostku a było to ta przy 100 tam był mały zeskok to gdybym ja nie przyhamował to już ta shima by nie była taka mała  i gleba murowana

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

20

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

Ponczo, w Dt amor skretu?! :)  smiech

Black RiDeR

21

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

KotiDRZ napisał/a:

Ponczo, w Dt amor skretu?! :)  smiech

a w drz to nie śmiech?? 

nie ma to przełożenia typu kupuję sobie gadżet wartości 1/3 motocykla. to czemuś służy, to nie jest karbonowa osłona czegoś tam.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

22

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

KotiDRZ napisał/a:

Ponczo, w Dt amor skretu?! :)  smiech

mówię ogólnie a poza tym pewnie bym cie na tej dt objechał ze dwa razy. I tak jak bonek napisał to nie żaden dodatkowy carbonowy dodatek tylko coś przydatnego

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

23 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2011-02-06 04:27:19)

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

KotiDRZ napisał/a:

Ponczo, w Dt amor skretu?! :)  smiech

Z tego powodu zaciera się sens w większości wypowiedzi w poszczególnych tematach.
Od takich postów jak twój KOTI.
Ty piszesz coś prześmiewczego, Ponczo musi coś odpowiedzieć... kolejna osoba zaglądająca w ten tema... widzi że temat zszedł ma prześmiewczo-szyderczy ton i kur... leci jeden wielki OFF TOP.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

24 Ostatnio edytowany przez Fikoł (2011-02-06 05:06:31)

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

Zluzujcie chłopaki ;) dukeSebo ma racje !
Nie ma co się wypowiadać na temat  o którym niema się pojęcia Koti(post Ponczo ) wybacz Koti jeśli się mylę ;)
I lepiej wiesz od  Poncza

25

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

ale co tu wiecej pisac odpowiedz padla juz na pierwszej stronie ja masz na boku $$ kupuj amor skretu obojetnie czy to dt crf exc czy R1 tyllko drz jest tak zajebistym  sprzetem (najlepszym ze wszystkich jakie byly , śa i będa produkowane) ze nie potrzebuje "zbednych" bajerów

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

26

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

Amen!!
Cross to najlepsza ze wszystkich odpowiedzi jaką usłyszałem na forum.  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

27

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

drz jest chyba cholernie dobrze zaprojektowana jeśli chodzi o rozłożenie mas, bo nigdy ani w mojej pierwszej fabrycznej Smie ani teraz w tej przerobionej nigdy nie odczułem potrzeby posiadania amora. W LC4ce o mało sie nie zabiłem przy opadaniu z szybkiej gumy - 130km/h - i tam nie wyobrażam sobie extremalnej jazdy bez amora.
Zgadzam się z Crossem mimo że powiedział to szyderczo - ""drz jest tak zajebistym  sprzetem (najlepszym ze wszystkich jakie byly , śa i będa produkowane) ze nie potrzebuje "zbednych" bajerów"" w postaci amora skrętu
hehehe :)
i obym go nigdy nie potrzebował.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

28

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

cross napisał/a:

(..) drz jest tak zajebistym  sprzetem (najlepszym ze wszystkich jakie byly , śa i będa produkowane)

Tez tak uwazam. Cross, wreszcie zaczynasz madrze gadac a nie ciagle tylko KTM KTM KTM  :lol:

29

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

więc to nie tylko moja opinia jeśli chodzi o zawieszenie DRZ

30

Odp: Amortyzator skrętu w supermoto

hm... można to różnie rozumieć. ;) Potencjał drzemiący w DRZecie nie wymaga amorka, lub wy nie odkręcacie ;)

Jednak myślę i wierzę, że Hacker będzie potrafił wykorzystać amorek. :) skoro się o niego pyta... to chłopak wie do czego służy ta prawa maneta. :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR