61

Odp: Jaką kamerę na Supermoto kupić?

JERY napisał/a:

robocop. A gdy ogladasz filmy w temacie " Rozne ciekawe fotki i filmiki" to z jakim nastawieniem? Ze ogladasz "frajerow" ktorzy kupuja zabawke do filmowania zamiast inwestowac w moto lub paliwo?

szukasz zaczepki to idź na jakąś potupajkę  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
ja nikogo nie nazywam frajerem a poza tym pisałem o sobie nie o innych i wyjaśniłem to też post niżej ;] uczyli Cię w szkolę czytania ze zrozumieniem czy jakieś kompleksy masz że wyskoczyłeś z tym???  :lol:  :lol:  :lol:

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

62

Odp: Jaką kamerę na Supermoto kupić?

JERY napisał/a:

robocop. A gdy ogladasz filmy w temacie " Rozne ciekawe fotki i filmiki" to z jakim nastawieniem? Ze ogladasz "frajerow" ktorzy kupuja zabawke do filmowania zamiast inwestowac w moto lub paliwo?

Fakt... bo jakby wyglądało nasze życie... :lol:  bez wielkich jutubowych produkcji.  :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

63 Ostatnio edytowany przez JERY (2011-01-06 15:53:40)

Odp: Jaką kamerę na Supermoto kupić?

robocop napisał/a:
JERY napisał/a:

robocop. A gdy ogladasz filmy w temacie " Rozne ciekawe fotki i filmiki" to z jakim nastawieniem? Ze ogladasz "frajerow" ktorzy kupuja zabawke do filmowania zamiast inwestowac w moto lub paliwo?

szukasz zaczepki to idź na jakąś potupajkę  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
ja nikogo nie nazywam frajerem a poza tym pisałem o sobie nie o innych i wyjaśniłem to też post niżej ;] uczyli Cię w szkolę czytania ze zrozumieniem czy jakieś kompleksy masz że wyskoczyłeś z tym???  :lol:  :lol:  :lol:

I vice versa.
Doskonale Cie zrozumialem. Ze wydawanie pieniedzy na takie rzeczy to glupota, bo lepiej wydac na motocykl i/lub paliwo.


dukeSebo napisał/a:
JERY napisał/a:

robocop. A gdy ogladasz filmy w temacie " Rozne ciekawe fotki i filmiki" to z jakim nastawieniem? Ze ogladasz "frajerow" ktorzy kupuja zabawke do filmowania zamiast inwestowac w moto lub paliwo?

Fakt... bo jakby wyglądało nasze życie... :lol:  bez wielkich jutubowych produkcji.  :D  :D


Chyba gorzej skoro to najpopularniejszy temat na forum.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

64

Odp: Jaką kamerę na Supermoto kupić?

hehe, dyskusja nabrała duzych emocji, a temat naprawde najpopularniejszy :)

Black RiDeR

65

Odp: Jaką kamerę na Supermoto kupić?

JA polecam GoPro HD :) Zestaw MOTORSPORT + Roll bar mount (mocowanie na rury) - taki zestaw sobie kupiłem i planuje dokupić jeszcze LCD do kompletu, zamówiony juz mam - odbior w marcu. Jak dla mnie to kamerka do wszystkich sportów extremalnych. Sprawdziła mi się na torze w plenerze, zimą na desce, a także na basenie :)

Zamówiłem ze sklepu [url=http://www.goprocamera.pl]www.goprocamera.pl[/url] wysyłka gratis przy zakupie kamery i akcesorii i można targować cenę :)


Pozdrawiam marekK