16

Odp: Idealne zawody.

Abstrahując od wymogów regulaminowych, co oznacza "porządna" sekcja terenowa? Proszę o uściślenie.

17

Odp: Idealne zawody.

Wystarczy NA POWAŻNIE zainteresować się tematem i pooglądać choćby na You Tube eliminacje mistrzostw krajowych innych państw że o MŚ nie wspomnę.
Nadal zachęcam do przywitania się!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: Idealne zawody.

Siema Tomek.
Skoro Ty się bierzesz za organizowanie rundy Suwalskiej, to jest szansa że będzie dobrze.
Jak masz ochotę na szczegóły to zadzwoń do mnie. Jak nie kojarzysz to wspomnij okolice 2000 roku, Chorwację i XJR1200 :)

W skrócie-porządna sekcja terenowa to najlepiej utwardzona sekcja z twardymi bandami, tak aby porzejazd na slickach nie był udręką. Im twardszy teren tym lepszy. Z tego co pamietam, to w Suwalkach leżały kamienie na trasie, które mimo że twarde to nie są fajne.
Jesli ma być idealnie, to oprócz twardego terenu, ideałem są ze dwie ścieżki jazdy, aby nie trzeba było lecieć gęsiego, no i jakaś trumna, albo inny przyzwoity skok.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

19

Odp: Idealne zawody.

J/W twardy offroad( najlepiej dwa krótkie  niż jeden długi -opony wtedy żyją wiecznie ,dwie nitki  , co do szerokości asfaltu to pewnie nie ma na to  wpływu 
Ciekawy jestem czy Poznań w tym roku znowu skompromituje sie tym mega długim i dziadowskim offroadem - Ludzie którzy na co dzień mają do czynienia z motocyklami zachowują się jak kompletni ignoranci i bałwany ,mają gdzieś czy to wypacza zawody czy nie .Tłumaczą się tylko że  w MŚ  jest do 30% terenu - no OK tylko jakiego !!!!!!!!!!!!!!!.

20

Odp: Idealne zawody.

w/g mnie to przede wszystkim lepsza sekcja off-road (patrz mistrzostwa świata), komentator, który wie o co chodzi, możliwość treningu na dzień przed zawodami, likwidacja podziału na klasy w ramach PP i MP + po trzy wyścigi dla PP i MP, kumający o co chodzi flagowi i do tego dobra promocja zawodów...

crisson
SM450RR

21

Odp: Idealne zawody.

crisson napisał/a:

likwidacja podziału na klasy w ramach PP i MP + po trzy wyścigi dla PP i MP, kumający o co chodzi flagowi i do tego dobra promocja zawodów...

wiekszej glupoty nie czytalem  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

22

Odp: Idealne zawody.

Zgłoszenia przez net jak to było w Koszalinie, dostępne prysznice jak te w Kisielinie, frekwencja z Gostynia, zainteresowanie publiczoności jak w Lublinie/Radomiu no i jeszcze jakby się nikt nie połamał to już byłoby idealnie.